Репертуар на жовтень 2015

1 жовтня, четвер, 17.00 – «Гість Академії»: ХХVІ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест – 2015». «Музичні діалоги: Україна – Польща». У програмі фортепіанні твори Валентина Сильвестрова і Зигмунта Краузе. Виконує Віталій Кияниця (фортепіано)

2 жовтня, п’ятниця, 15.00 – «Гість Академії»: ІІ Фестиваль італійського музичного бароко «Italia Festival Barocco». Лекція-концерт арт-директора Фестивалю Нансі Романо «Музичне бароко від Риму до Венеції» за участю ансамблю «The Kiev Baroque Consort»

4 жовтня, неділя, 13.00 – «Гість Академії»: ХХVІ Міжнародний фестиваль «Київ Музик Фест – 2015». Концерт сучасної хорової музики за участю ансамблю «Покров» (художній керівник – Олена Радько) та ансамблю солістів «Благовість» (художній керівник – Тетяна Кумановська, диригент – Сергій Адаменко)

9 жовтня, п’ятниця, 19.00 – «Палітра стилів». Концерт асистента-стажиста Вікторії Ільченко-Швець (фортепіано). Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Ольги Ліфоренко

10 жовтня, субота, 19.00 – Концерт асистента-стажиста Аліси Снєжко (флейта). Клас професора Володимира Качмарчика

15 жовтня, четвер, 17.00 – Концерт асистента-стажиста Олександра Балашова (саксофон). Клас доцента Михайла Мимрика
15 жовтня, четвер, 19.00 – «Корифеї Академії». Концерт до 90-річного ювілею видатного балалаєчника, педагога, методиста, диригента, заслуженого артиста України, народного артиста Росії, професора Євгенія Блінова

16 жовтня, п’ятниця, 19.00 – «Музичні онуки Всеволода Воробйова». Концерт вихованців заслуженого працівника культури України, професора Наталії Гриднєвої (фортепіано)

17 жовтня, субота, 14.00 – «Скрипкова музика Франції». У програмі твори Е. Шоссона, Ф. Пуленка та М. Равеля. Концерт класу народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Т. Г. Шевченка, професора Анатолія Баженова
17 жовтня, субота, 16.00 – «У колі друзів». Концерт пам’яті професора Юрія Полянського (до 95-річчя від дня народження). Клас доцента Вікторії Кулікової (віолончель)
17 жовтня, субота, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Ольги Овечкіної (фортепіано). Клас заслуженої артистки України, професора Алли Кащенко

18 жовтня, неділя, 15.00 – Концерт класу старшого викладача Євгена Дашака (фортепіано)
18 жовтня, неділя, 17.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, професора Наталії Толпиго (фортепіано)

19 жовтня, понеділок, 15.00 – Концерт асистента-стажиста Олесі Сніжинської (бандура). Клас заслуженої артистки України, доцента Лариси Гриньків
19 жовтня, понеділок, 17.00 – «Гість Академії»: Дні Куби в Україні. Концерт за сприяння Посольства Куби
19 жовтня, понеділок, 19.00 – Концерт класу доцента Олександра Блінова (ударні інструменти)

20 жовтня, вівторок, 17.00 – Концерт асистента-стажиста Анни Тараненко. Клас професора Анатолія Ільїна (кафедра концертмейстерства)
20 жовтня, вівторок, 19.00 – Концерт класу доцента Елеонори Ткач (фортепіано)

21 жовтня, середа, 17.00 – Концерт класу камерного ансамблю кафедри мідних духових та ударних інструментів доцента Віктора Слупського
21 жовтня, середа, 19.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Михайла Степаненка (фортепіано)

22 жовтня, четвер, 15.00 – Концерт студента ІV курсу Назара Аддаті (фортепіано). Клас доцента Андрія Кутасевича
22 жовтня, четвер, 17.00 – Концерт класу доцента Сергія Неугоднікова (флейта)
22 жовтня, четвер, 19.00 – «Любимо, цінуємо, пам’ятаємо». Концерт кафедри народних інструментів. У рамках науково-практичної конференції присвяченій 65-річчю від дня народження композитора, викладача і музичного діяча Анатолія Білошицького

23 жовтня, п’ятниця, 16.00 – Концерт лауреата міжнародних конкурсів Іллі Зуйка (фортепіано). Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Анатолія Гудька
23 жовтня, п’ятниця, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Єлизавети Плужко (фортепіано). Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Тетяни Рощиної
23 жовтня, п’ятниця, 19.30 – Концерт-присвята професору Всеволоду Воробйову (до 90-річчя від дня народження). Клас старшого викладача Олени Степанюк (фортепіано)

24 жовтня, субота, 16.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, доцента Наталії Козіної (кафедра концертмейстерства)
24 жовтня, субота, 18.00 – Концерт викладачів кафедри камерного ансамблю

25 жовтня, неділя, 17.00 – Концерт асистента-стажиста Маріанни Скрипи (кафедра камерного ансамблю). Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Анатолія Гудька

26 жовтня, понеділок, 15.30 – Концерт асистента-стажиста Ліліти Смоленцевої (кафедра камерного ансамблю). Клас народної артистки України, професора Анни Середенко
26 жовтня, понеділок, 17.00 – «Бах – Шопен: перехрестя стилів». Концерт асистента-стажиста Світлани Шарапової (фортепіано). Клас доцента Оксани Ринденко
26 жовтня, понеділок, 19.00 – Концерт-присвята Йоганну Деннеру та Адольфу Саксу. Клас заслуженого артиста України, доцента Юрія Василевича (саксофон, кларнет)

27 жовтня, вівторок, 16.30 – Концерт асистента-стажиста Костянтина Повода (кафедра камерного ансамблю). Клас професора Тетяни Арсенічевої
27 жовтня, вівторок, 18.00 – Ювілейний творчий вечір композитора Володимира Рунчака (кафедра баяна та акордеона)

28 жовтня, середа, 13.00 – Концерт асистента-стажиста Ганни Кирилової (кафедра сольного співу). Клас доцента Геннадія Кабки
28 жовтня, середа, 17.00 – Концерт класу народної артистки України, професора Людмили Марцевич (фортепіано)
28 жовтня, середа, 19.00 – «La Forza del destino». Сольний концерт лауреата міжнародних конкурсів Сніжани Гаврилюк (сопрано)

29 жовтня, четвер, 16.00 – Концерт класу професора Ії Павлової (фортепіано)
29 жовтня, четвер, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Андрія Стадника (акордеон). Клас народної артистки України, професора Євгенії Черказової
29 жовтня, четвер, 19.00 – «Мистецтво фортепіанної транскрипції». Концерт-відкриття «Творчої майстерні інтерпретації сучасної музики – 2015». Проект кафедри теорії та історії музичного виконавства і кафедри спеціального фортепіано № 2

30 жовтня, п’ятниця, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Романа Ткача (баян). Клас заслуженого артиста України, професора Павла Фенюка
30 жовтня, п’ятниця, 19.00 – Концерт класу народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Т. Г. Шевченка, професора Анатолія Баженова (скрипка)

31 жовтня, субота, 15.00 – Концерт оркестру кафедри оперно-симфонічного диригування
31 жовтня, субота, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Олени Місьо (фортепіано). Клас заслуженого артиста України, професора Юрія Кота
31 жовтня, субота, 19.30 – «Від Шопена до модерну». Концерт класу доцента Бориса Федорова (фортепіано)