Репертуар на листопад 2015

1 листопада, неділя, 16.00 – Концерт класу доцента Аліни Романової (фортепіано)
1 листопада, неділя, 18.00 – «Творча майстерня інтерпретації сучасної музики – 2015». «Концерт-присвята вчителю: Ігор Михайлович Рябов». Проект кафедри теорії та історії музичного виконавства і кафедри спеціального фортепіано № 2

2 листопада, понеділок, 14.00 – Концерт класів старших викладачів Наталії Водолєєвої та Наталії Базіної (кафедра камерного ансамблю)
2 листопада, понеділок, 16.00 – «Розмаїття циклу». Концерт асистента-стажиста Ольги Щепетнової. Клас заслуженої артистки України, доцента Аліни Козаченко (кафедра концертмейстерства). У програмі твори Г. Свірідова, Й. Брамса, Б. Мартіну
2 листопада, понеділок, 18.00 – «І. С. Бах. Добре темперований клавір. ІІ том». Концерт лауреата міжнародних конкурсів Кирила Звєгінцева (Швейцарія)

3 листопада, вівторок, 15.00 – Концерт класу професора Тетяни Арсенічевої (кафедра камерного ансамблю)
3 листопада, вівторок, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Олени Шемякіної (фортепіано). Клас професора Ольги Ковальової
3 листопада, вівторок, 19.30 – «Грають всі». Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Тетяни Рощиної (фортепіано)

4 листопада, середа, 13.00 – Концерт асистента-стажиста Емілії Мємєтової (кафедра сольного співу). Клас народної артистки України, професора Євдокії Колесник
4 листопада, середа, 14.00 – Концерт асистента-стажиста Юлії Алєксєєвої (кафедра сольного співу). Клас народного артиста України, професора Петра Коваля
4 листопада, середа, 17.00 – Концерт асистента-стажиста Михайла Головіна (труба). Клас заслуженого артиста України, доцента Олександра Чуприни
4 листопада, середа, 18.00 – Концерт класу доцента Михайла Мимрика (саксофон)
4 листопада, середа, 19.00 – Концерт класу доцента Олени Жукової (кафедра камерного ансамблю)

5 листопада, четвер, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Артема Дзегановського (кафедра камерного ансамблю). Клас професора Тетяни Моргунової
5 листопада, четвер, 17.30 – Концерт асистента-стажиста Варвари Турти. Клас професора Анатолія Ільїна (кафедра концертмейстерства)
5 листопада, четвер, 19.00 – «Романтичний концерт. Бліц-тур». Клас старшого викладача Андрія Васіна (фортепіано)

6 листопада, п’ятниця, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Ольги Федоренко (кафедра сольного співу). Клас народного артиста України, професора Романа Майбороди

6 листопада, п’ятниця, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Сергія Петренка (гітара). Клас професора Миколи Михайленка

7 листопада, субота, 16.00 – Концерт класу старшого викладача Ірини Стародуб (фортепіано)
7 листопада, субота, 17.30 – Концерт класу старшого викладача Олександри Зайцевої (фортепіано)
7 листопада, субота, 19.00 – Концерт української камерної музики

8 листопада, неділя, 14.00 – Концерт класу доцента Наталії Борисенко (фортепіано)
8 листопада, неділя, 15.30 – Концерт класу доцента Анжели Фандєєвої (фортепіано)
8 листопада, неділя, 17.00 – Концерт асистента-стажиста Дмитра Подранецького (гітара). Клас професора Миколи Михайленка
8 листопада, неділя, 18.00 – Концерт класу доцента Елеонори Ткач (фортепіано)

9 листопада, понеділок, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Олександра Шевчука (труба). Клас заслуженого артиста України, професора Миколи Баланка
9 листопада, понеділок, 17.30 – Концерт асистента-стажиста Валерії Шульги (кафедра камерного ансамблю). Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Анатолія Гудька
9 листопада, понеділок, 19.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Олега Кудряшова (флейта)

10 листопада, вівторок, 15.00 – Концерт асистента-стажиста Ліліти Смоленцевої (кафедра камерного ансамблю). Клас народної артистки України, професора Анни Середенко
10 листопада, вівторок, 17.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, професора Наталії Толпиго (фортепіано)
10 листопада, вівторок, 19.00 – Концерт-відкриття Фестивалю пам’яті заслуженого діяча мистецтв України, професора Ігоря Рябова

11 листопада, середа, 13.00 – Концерт асистента-стажиста Наталії Усатюк (кафедра сольного співу). Клас народного артиста України, професора Петра Коваля
11 листопада, середа, 17.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Романа Вовка (кларнет)
11 листопада, середа, 19.00 – «За чорним та білим». Концерт класу старшого викладача Марії Пухлянко (фортепіано)

12 листопада, четвер, 16.00 – Концерт класу старшого викладача Інни Солдатенко (фортепіано)
12 листопада, четвер, 17.00 – «Пам’ятаємо, любимо, цінуємо» до 90-річчя професора кафедри народних інструментів Михайла Шелеста. Концерт класу професора Любові Матвійчук (домра)
12 листопада, четвер, 19.00 – Концерт асистента-стажиста Павла Лисого (фортепіано). Клас заслуженої артистки України, професора Алли Кащенко

13 листопада, п’ятниця, 17.30 – Вечір пам’яті професора кафедри камерного ансамблю Ії Царевич. У програмі твори Ф. Бріджа та Б. Лятошинського
13 листопада, п’ятниця, 19.00 – Концерт викладачів кафедри загального та спеціалізованого фортепіано. У програмі твори українських композиторів

14 листопада, субота, 16.00 – «Від покоління до покоління». Концерт класу доцента Сергія Рябова у рамках Фестивалю пам’яті заслуженого діяча мистецтв, професора Ігоря Рябова
14 листопада, субота, 18.00 – Фестиваль віденської класики. Цикл концертів «Ансамблеві твори Й. Гайдна, В. Моцарта та Л. Бетховена» (кафедра камерного ансамблю)

15 листопада, неділя, 15.00 – Концерт асистента-стажиста Олега Волянського (акордеон). Клас народної артистки України, професора Євгенії Черказової
15 листопада, неділя, 16.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Михайла Степаненка (фортепіано)

15 листопада, неділя, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Марії Віхляєвої (фортепіано). Клас заслуженого артиста України, професора Юрія Кота

16 листопада, понеділок, 13.00 – «На висоті орлиного лету» (Василь Фольварочний). Концерт-презентація видання присвяченого легендарному співаку, Герою України, народному артисту України Дмитру Гнатюку
16 листопада, понеділок, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Наталії Яців (бандура). Клас доцента Івана Панасюка
16 листопада, понеділок, 17.00 – «У пошуках ансамблю». Серія концертів «Мистецтво концертмейстера». Клас заслуженої артистки України, доцента Аліни Козаченко (кафедра концертмейстерства)
16 листопада, понеділок, 19.00 – Концерт студентів та асистентів-стажистів кафедри мідних духових та ударних інструментів (до 80-річчя кафедри)

17 листопада, вівторок, 17.00 – «Piano for two». Концерт фортепіанних дуетів студентів класу доцента Оксани Ринденко
17 листопада, вівторок, 19.00 – Концерт-присвята професору Всеволоду Воробйову (до 90-річчя від дня народження). Клас доцента Андрія Кутасевича (фортепіано)

18 листопада, середа, 13.00 – Концерт асистента-стажиста Світлани Семенишиної (кафедра сольного співу). Клас народної артистки України, професора Валентини Кочур
18 листопада, середа, 14.00 – Концерт асистента-стажиста Юлії Алєксєєвої та Тетяни Чайки (кафедра сольного співу). Клас народного артиста України, професора Петра Коваля
18 листопада, середа, 15.00 – Концерт пам’яті заслуженого артиста України, професора Вадима Червова. Виконавці – заслужена артистка України, доцент Ганна Нужа (віолончель); лауреати міжнародних конкурсів Антон Страшнов-Пирський (віолончель) та Інна Довбня (фортепіано); солістка Національного будинку органної та камерної музики Наталія Кравченко (фортепіано)
18 листопада, середа, 17.00 – Концерт асистента-стажиста Михайла Головіна (труба). Клас заслуженого артиста України, доцента Олександра Чуприни
18 листопада, середа, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Павла Суворова (труба). Клас заслуженого артиста України, професора Валерія Посвалюка
18 листопада, середа, 19.00 – Фестиваль віденської класики. Цикл концертів «Ансамблеві твори Й. Гайдна, В. Моцарта та Л. Бетховена» (кафедра камерного ансамблю)

19 листопада, четвер, 16.00 – Концерт класу професора Ії Павлової (фортепіано)
19 листопада, четвер, 17.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, професора Олександра Лисоконя (фортепіано)
19 листопада, четвер, 19.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Тетяни Рощиної (фортепіано)

20 листопада, п’ятниця, 15.00 – «Музичний діалог: Україна – Сербія». Концерт Мілоша Міятовича (кларнет, Сербія) та студентів кафедри дерев’яних духових інструментів
20 листопада, п’ятниця, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Наталії Ягодинець (бандура). Клас заслуженої артистки України, професора Людмили Федорової
20 листопада, п’ятниця, 19.00 – Концерт класу народної артистки України, професора Людмили Марцевич (фортепіано)

21 листопада, субота, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Ольги Овечкіної (фортепіано). Клас заслуженої артистки України, професора Алли Кащенко
21 листопада, субота, 17.30 – Концерт лауреата міжнародних конкурсів, асистента-стажиста Галини Маленко (фортепіано). Клас професора Ії Павлової
21 листопада, субота, 19.00 – Концерт класу старшого викладача Ольги Савайтан (фортепіано)
21 листопада, субота, 20.00 – Концерт класу доцента Олега Безбородька (фортепіано)

22 листопада, неділя, 15.00 – Концерт асистента-стажиста Пен Сіюе (фортепіано). Клас професора Ольги Ковальової
22 листопада, неділя, 16.30 – Концерт асистента-стажиста Валерія Мошева (фортепіано). Клас заслуженої артистки України, професора Алли Кащенко
22 листопада, неділя, 18.00 – «Вечір вальсу». Концерт класу доцента Сергія Рябова (фортепіано)

23 листопада, понеділок, 19.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Володимира Апатського (фагот)

24 листопада, вівторок, 19.00 – «Що за диво та бандура, що за диво». Звітний концерт кафедри бандури

25 листопада, середа, 13.00 – Концерт асистента-стажиста Емілії Аблаєвої (кафедра сольного співу). Клас народної артистки України, професора Євдокії Колесник
25 листопада, середа, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Олександра Хорольського (контрабас). Клас заслуженого артиста України, доцента Олександра Мельника
25 листопада, середа, 17.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Миколи Кононова (гобой)
25 листопада, середа, 19.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Юрія Іщенка (кафедра композиції). У програмі твори студентів та випускників

26 листопада, четвер, 16.00 – Концерт-практикум студентів ІІІ курсу кафедри хорового диригування
26 листопада, четвер, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Романа Андрухіва (баян). Клас професора Миколи Давидова
26 листопада, четвер, 19.00 – Концерт асистента-стажиста Ганни Ніжегородової (бандура). Клас заслуженого артиста України, професора Костянтина Новицького

27 листопада, п’ятниця, 18.00 – Концерт асистента-стажиста Валерія Великодного (баян). Клас народного артиста України, професора Володимира Безфамільного
27 листопада, п’ятниця, 19.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Галини Булибенко (орган)

28 листопада, субота, 15.00 – Концерт оркестру кафедри оперно-симфонічного диригування
28 листопада, субота, 18.00 – Концерт класу доцента Ірини Пугачової (кафедра камерного ансамблю)
28 листопада, субота, 19.30 – Концерт класу старшого викладача Надії Яковчук (кафедра камерного ансамблю)

29 листопада, неділя, 15.00 – Концерт класу старшого викладача Світлани Луковської (кафедра концертмейстерства)
29 листопада, неділя, 17.00 – Концерт класу доцента Ольги Ващук (кафедра камерного ансамблю)
29 листопада, неділя, 19.00 – Концерт класу доцента Лариси Гришко-Ратьковської (кафедра камерного ансамблю)

30 листопада, понеділок, 12.00 – Концерт класів доцента Валентина Марухна (валторна) та старшого викладача Павла Гордія (валторна)
30 листопада, понеділок, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Ірини Шульги (бандура). Клас народного артиста України, доцента Романа Гриньківа
30 листопада, понеділок, 17.00 – «Світ романтики». Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Ольги Ліфоренко (фортепіано)
30 листопада, понеділок, 19.00 – Концерт асистента-стажиста Єкатерини Дядюри (фортепіано) та студентки ІV курсу Лідії Скачко (фортепіано). Клас заслуженого працівника культури України, професора Наталії Гриднєвої