ПОСТАНОВА ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ АКАДЕМІЇ УКРАЇНИ ІМЕНІ П. І. ЧАЙКОВСЬКОГО

від 22 лютого 2016 року
з приводу брифінгу народного депутата України І. М. Суслової,
який відбувся 17 лютого 2016 року

На зборах присутні: члени трудового колективу – 368 осіб.
Ознайомившись з представленим відеозаписом брифінгу народного депутата України І. М. Суслової та громадянки Є. О. Басалаєвої, який відбувся 17 лютого 2016 року в приміщенні Верховної Ради України та показаний у прямому ефірі каналу «Рада», а також заслухавши інформацію ректора НМАУ ім. П. І. Чайковського, професора В. І. Рожка щодо цієї події та обговоривши почуте і побачене на згаданому заході

весь колектив НМАУ ім. П. І. Чайковського
ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Засудити бездоказові, безпідставні звинувачення, висунуті народним депутатом І. М. Сусловою та громадянкою Є. О. Басалаєвою, які паплюжать ділову і професійну репутацію колективу провідного вищого музичного закладу країни, розповсюджують хибні, викривлені дані, що паплюжать керівництво Академії.

2. Звернутись від імені всього колективу Академії до Голови Верховної Ради України В. Б. Гройсмана та керівника Регламентного Комітету ВР П. В. Пинзеника з вимогою дати правову оцінку діям та поведінці народного депутата України І. М. Суслової, сприяти відновленню справедливості і припиненню практики використання головного майданчика вищого законодавчого органу держави для зведення особистих рахунків, поливання брудом колективу та керівництва провідного мистецького закладу країни, де працюють видатні музичні діячі сучасності.

3. Подати позови до суду з метою захисту ділової репутації Академії, а також честі й гідності її керівника В. І. Рожка.

4. Вимагати від народного депутата України І. М. Суслової публічних вибачень за поширення неправдивої ганебної інформації, розповсюдженої під час брифінгу на каналі «Рада».

5. Звернутися до засобів масової інформації для розміщення правдивої інформації щодо колективу Академії та спростування наклепницьких брудних звинувачень, поширених людьми, які переслідують свої дріб’язкові, далекі від професійних інтереси, а також оприлюднення рішення загальних зборів трудового колективу Академії.

6. Порушити клопотання перед Президентом України щодо позбавлення почесних звань: «Заслужена артистка України» та «Народна артистка України» Є. О. Басалаєвої

Загальні збори одностайно висловили неприпустимість подальшої спільної роботи в одному колективі з Є. О. Басалаєвою.

За прийняття даної постанови присутні проголосували одностайно «ЗА».