Репертуар на березень 2016

1 березня, вівторок, 17.00 – Концерт класу старшого викладача Галини Дуденкової (кафедра концертмейстерства)

2 березня, середа, 15.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Дмитра Гаврильця (альт)
2 березня, середа, 17.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Олександра Чуприни (труба)

3 березня, четвер, 18.00 – Концерт класу професора Ії Павлової (фортепіано)

4 березня, п’ятниця, 16.00 – «Перлини світової музики». Концерт-практикум студентів ІІІ курсу з оркестром баяністів Академії
4 березня, п’ятниця, 18.00 – «Вечір слов’янської музики». Концерт класу заслуженої артистки України, професора доцента Наталії Толпиго (фортепіано)

5 березня, субота, 18.00 – Концерт класу доцента Оксани Ринденко (фортепіано)

6 березня, неділя, 15.00 – Концерт класу доцента Бориса Федорова (фортепіано)
6 березня, неділя, 17.00 – Концерт класу доцента Сергія Рябова (фортепіано)

7 березня, понеділок, 16.00 – Концерт класу доцента Сергія Неугоднікова (флейта) та заслуженого артиста України, доцента Миколи Кононова (гобой)

9 березня, середа, 17.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Володимира Турбовського (флейта)

10 березня, четвер, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Варвари Турти (кафедра концертмейстерства). Клас професора Анатолія Ільїна
10 березня, четвер, 18.00 – Концерт класу заслуженого працівника культури України, професора Наталії Гриднєвої (фортепіано)

11 березня, п’ятниця, 18.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, професора Алли Кащенко (фортепіано)

12 березня, субота, 16.00 – Концерт класу старшого викладача Інни Солдатенко (фортепіано)
12 березня, субота, 18.00 – Концерт класу старшого старшого викладача Олександри Зайцевої (фортепіано)

13 березня, неділя, 17.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, професора Юрія Кота (фортепіано)

14 березня, понеділок, 16.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Тетяни Рощиної (фортепіано)
14 березня, понеділок, 18.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Федора Крижанівського (тромбон)

15 березня, вівторок, 17.00 – Концерт студентки ІІІ курсу Лі Юн (фортепіано). Клас доцента Елеонори Ткач
15 березня, вівторок, 18.00 – «І пливе звук чудовий…». Концерт класу доцента Олени Сікалової (кафедра концертмейстерства)

16 березня, середа, 17.00 – Концерт класу старшого викладача Павла Гордія (валторна)
16 березня, середа, 19.00 – «Присвята Моцарту». Концерт викладачів кафедри загального та спеціалізованого фортепіано

17 березня, четвер, 16.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, професора Наталії Толпиго (фортепіано)
17 березня, четвер, 18.00 – Концерт солістів та ансамблів кафедри бандури.

18 березня, п’ятниця, 16.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Олександра Вострякова (кафедра сольного співу)
18 березня, п’ятниця, 18.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Юрія Іщенка (кафедра композиції)

19 березня, субота, 16.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Галини Булибенко (орган)
19 березня, субота, 19.00 – «Гість Академії». ХХІІ Фестиваль мистецтв «Шевченківський березень». Творчий звіт Оркестру народних інструментів Київського інституту музики імені Р. М. Глієра (кер. – Ігор Савков)

20 березня, неділя, 15.00 – «Звуки арфи – подих душі». Концерт класу заслуженої артистки України, доцента Наталії Кметь
20 березня, неділя, 17.00 – Концерт класу професора Ольги Ковальової (фортепіано)
20 березня, неділя, 19.00 – «Гість Академії». ХХІІ Фестиваль мистецтв «Шевченківський березень». Творчий звіт фортепіанного відділу Київського інституту музики імені Р. М. Глієра

21 березня, понеділок, 16.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Михайла Степаненка (фортепіано)
21 березня, понеділок, 17.00 – Концерт класу доцента Сергія Рябова (фортепіано)
21 березня, понеділок, 19.00 – Вечір пам’яті видатного діяча духового мистецтва України, кларнетиста, педагога и композитора Степана Ригіна. Концерт класів заслуженого артиста України, старшого викладача Петра Заболотного та заслуженого діяча мистецтв України, професора Романа Вовка

22 березня, вівторок, 10.00 – «Гість Академії». Творча зустріч студентів SCHOLA CANTORUM BASILIENSIS зі студентами Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
22 березня, вівторок, 19.00 – «Гість Академії». SCHOLA CANTORUM BASILIENSIS. Перлини французького класицизму. У програмі концерту класичні твори ХVІІ ст.

23 березня, середа, 15.00 – Концерт класу доцента Катерини Полянської (віолончель)
23 березня, середа, 17.00 – Концерт класу доцента Юрія Дондакова (фагот)

24 березня, четвер, 18.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, професора Олександра Лисоконя (фортепіано)

25 березня, п’ятниця, 18.00 – Концерт класу доцента Анжели Фандєєвої (фортепіано)

26 березня, субота, 14.00 – Концерт асистента-стажиста Наталії Коляди (скрипка). Клас народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Т. Г. Шевченка, професора Анатолія Баженова
26 березня, субота, 16.00 – Концерт класу професора Ніни Гречишкіної (кафедра концертмейстерства)
26 березня, субота, 18.00 – Концерт класу старшого викладача Андрія Васіна (фортепіано)

27 березня, неділя, 15.00 – Концерт класів старших викладачів Наталії Водолєєвої та Наталії Базіної (кафедра камерного ансамблю)
27 березня, неділя, 17.00 – Концерт класу доцента Наталії Борисенко (фортепіано)
27 березня, неділя, 19.00 – Концерт класу доцента Андрія Кутасевича (фортепіано)

28 березня понеділок, 16.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, професора Алли Кащенко (фортепіано)
28 березня понеділок, 17.00 – «Вечір невідомого романсу». У програмі невідомі романси К. Стеценка, Д. Січинського, С. Людкевича, М. Лисенка, В. Барвінського
28 березня понеділок, 19.00 – «Гармонія поколінь». Концерт оркестру народних інструментів «Коледжу культури і мистецтв» (художній керівник – Сергій Омельченко)

29 березня, вівторок, 18.00 – Концерт класів професора Тетяни Арсенічевої та доцента Ірини Пугачової (кафедра камерного ансамблю)

30 березня, середа, 13.00 – Концерт класу народного артиста України, доцента Івана Пономаренка (кафедра сольного співу)
30 березня, середа, 15.00 – Концерт оркестру кафедри оперно-симфонічного диригування
30 березня, середа, 18.00 – Вечір пам’яті викладача класу тромбону кафедри мідних духових та ударних інструментів, доцента Гарольда Лагдищука

31 березня, четвер, 16.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, доцента Наталії Козіної (кафедра концертмейстерства)
31 березня, четвер, 18.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, професора Валерія Козлова (фортепіано)