Репертуар на квітень 2016

1 квітня, п’ятниця, 19.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, доцента Тетяни Андрієвської-Боденчук (фортепіано)

2 квітня, субота, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Ірини Лемех (фортепіано). Клас доцента Єлеонори Ткач
2 квітня, субота, 17.30 – Концерт магістрів Олени Біляніної та Євгена Йовенка (бандура). Клас заслуженої артистки України, професора Людмили Федорової
2 квітня, субота, 19.00 – Концерт асистента-стажиста Че Чао та студентки ІІ курсу Єкатерини Коробки (фортепіано). Клас доцента Наталії Лисенко

3 квітня, неділя, 15.00 – «Романтичний настрій». Концерт класу доцента Тамари Мухіної (скрипка)
3 квітня, неділя, 17.00 – Концерт-присвята Сергію Прокоф’єву. Клас професора Ії Павлової (фортепіано)
3 квітня, неділя, 19.00 – Концерт фортепіанних дуетів класу старшого викладача Олени Степанюк

4 квітня, понеділок, 11.00 – Майстер-клас Маестро Марчелло Ліппі (баритон, Італія)
4 квітня, понеділок, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Станіслава Гуменюка (фортепіано). Клас доцента Оксани Ринденко
4 квітня, понеділок, 17.30 – Концерт магістра Ірини Бурган (фортепіано). Клас заслуженого артиста України, професора Валерія Козлова
4 квітня, понеділок, 19.00 – «Присвята вчителю. В’ячеслав Тихонов». Концерт кафедри дерев’яних духових інструментів

5 квітня, вівторок, 17.00 – «Жіночий образ у музиці». Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, доцента Наталії Козіної (кафедра концертмейстерства)
5 квітня, вівторок, 19.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, професора Павла Фенюка (баян)

6 квітня, середа, 13.00 – Майстер-клас Маестро Марчелло Ліппі (баритон, Італія)
6 квітня, середа, 17.00 – Концерт класу доцента Михайла Мимрика (саксофон)
6 квітня, середа, 19.00 – Концерт магістрів Чжан Шен та У Циши (фортепіано). Клас доцента Олега Безбородька

7 квітня, четвер, 17.00 – Концерт класу професора Миколи Михайленка (гітара)
7 квітня, четвер, 19.00 – «Шедеври європейської класики». Концерт Студентського струнного оркестру Академії (художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України, професор Ігор Андрієвський)

8 квітня, п’ятниця, 16.00 – Концерт класу професора Тетяни Моргунової (кафедра камерного ансамблю)
8 квітня, п’ятниця, 18.00 – Концерт класу народної артистки України, професора Євгенії Черказової (акордеон)
8 квітня, п’ятниця, 19.00 – Заключний концерт учасників майстер-класів Маестро Марчелло Ліппі (Італія)

9 квітня, субота, 13.00 – «Віртуозна п’єса». Концерт студентів кафедри скрипки Академії
9 квітня, субота, 18.00 – Концерт магістрів професора Віктора Самітова та доцентів Андрія Дубія і Віталія Зайця (баян)

10 квітня, неділя, 10.00 – ІІ Київський конкурс виконавців на мідних духових та ударних інструментах серед студентів середніх музичних навчальних закладів України
10 квітня, неділя, 19.00 – Концерт студентів та асистентів-стажистів кафедри мідних духових та ударних інструментів Академії

11 квітня, понеділок, 16.00 – Концерт асистента-стажиста Наталії Ягодинець (бандура). Клас заслуженої артистки України, професора Людмили Федорової
11 квітня, понеділок, 17.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, професора Наталії Толпиго (фортепіано)
11 квітня, понеділок, 19.00 – Концерт класу доцента Олени Жукової (кафедра камерного ансамблю)

12 квітня, вівторок, 15.00 – «Гість Академії»: ХІV Міжнародний форум «Музика молодих». Концерт студентів та асистентів-стажистів кафедри композиції НМАУ ім. П. Чайковського
12 квітня, вівторок, 17.00 – Концерт класу доцента Івана Панасюка (бандура)
12 квітня, вівторок, 19.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Тетяни Рощиної (фортепіано)

13 квітня, середа, 13.00 – Концерт класу народної артистки України, професора Євдокії Колесник (кафедра сольного співу)
13 квітня, середа, 15.00 – Концерт класу доцента Олени Червової (віолончель)
13 квітня, середа, 19.00 – «Гість Академії»: ХІV Міжнародний форум «Музика молодих». Спільний проект молодіжної секції КО НСКУ та кафедри композиції НМАУ ім. П. Чайковського: «Нове слово в українській музиці». В програмі – твори молодих композиторів, студентів та асистентів-стажистів кафедри композиції Академії

14 квітня, четвер, 16.00 – Звітний концерт кафедри народних інструментів
14 квітня, четвер, 18.00 – Концерт студента ІІІ курсу Владислава Назаренка (фортепіано). Клас заслуженого працівника культури України, професора Наталії Гриднєвої
14 квітня, четвер, 19.00 – Концерт класу доцента Сергія Рябова (фортепіано)

15 квітня, п’ятниця, 16.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Петра Коваля та старшого викладача Валентини Андреєвої (кафедра сольного співу)
15 квітня, п’ятниця, 18.00 – Концерт студентки ІV курсу Марії Куліш (фортепіано). Клас народного артиста України, професора Михайла Степаненка
15 квітня, п’ятниця, 19.00 – Концерт класу старшого викладача Надії Яковчук (кафедра камерного ансамблю)

16 квітня, субота, 13.00 – «Віртуозна п’єса». Концерт кафедри скрипки Академії
16 квітня, субота, 16.00 – Концерт класу доцента Сергія Рябова (фортепіано)
16 квітня, субота, 17.30 – Концерт класу старшого викладача Євгена Дашака (фортепіано)
16 квітня, субота, 19.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, професора Юрія Кота (фортепіано)

17 квітня, неділя, 15.00 – Концерт класу доцента Ольги Ващук (кафедра камерного ансамблю)
17 квітня, неділя, 17.30 – Концерт асистента-стажиста Павла Лисого (фортепіано). Клас заслуженої артистки України, професора Алли Кащенко
17 квітня, неділя, 19.00 – Концерт класу доцента Аліни Романової (фортепіано)

18 квітня, понеділок, 16.00 – «Українська хорова музика ХХІ ст.». Виконує Студентський хор Академії (художній керівник – Герой України, народний артист України, академік Національної Академії мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор Євген Савчук)
18 квітня, понеділок, 19.00 – Концерт із творів Володимира Рунчака. Клас заслуженого діяча мистецтв України, професора Романа Вовка (кларнет)

19 квітня, вівторок, 15.00 – Концерт асистента-стажиста Костянтина Повода. Клас професора Тетяни Арсенічевої (кафедра камерного ансамблю)
19 квітня, вівторок, 17.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Ольги Ліфоренко (фортепіано)
19 квітня, вівторок, 19.00 – Концерт класу доцента Марії Пухлянко (фортепіано)

20 квітня, середа, 13.00 – Концерт класу доцента Геннадія Кабки (кафедра сольного співу)
20 квітня, середа, 15.00 – Концерт класу доцента Наталії Фещак (віолончель)
20 квітня, середа, 17.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Володимира Апатського (фагот)
20 квітня, середа, 19.00 – Концерт кафедри баяна та акордеона Академії

21 квітня, четвер, 16.00 – В. А. Моцарт «Коронаційна Меса». Виконує хор Академії (художній керівник – Герой України, народний артист України, академік Національної Академії мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор Євген Савчук)
21 квітня, четвер, 18.00 – Концерт пам’яті видатного скрипаля Ієгуді Менухіна
21 квітня, четвер, 20.00 – Концерт класу старшого викладача Ірини Стародуб (фортепіано)

22 квітня, п’ятниця, 16.00 – Концерт-присвята народній артистці України, професору Євгенії Мірошниченко
22 квітня, п’ятниця, 18.00 – Ювілейний концерт професора Людмили Пруднікової (до 70-річчя від дня народження та 50-річчя творчої діяльності). Участь беруть : випускники класу, лауреати міжнародних конкурсів Лу Чао, Михайло Темніков, Владислав Кустовський, Владислав Кузнєцов, Ганна Вовченко; Національний академічний естрадно-симфонічний оркестр України (художній керівник та диригент – Микола Лисенко)

23 квітня, субота, 15.00 – Концерт студентів ІV курсу Дмитра Виниченка та студента ІІІ курсу Пань Тан Хуей (фортепіано). Клас доцента Олега Безбородька (фортепіано)
23 квітня, субота, 17.00 – Концерт класу заслуженої артистки України, професора Людмили Федорової
23 квітня, субота, 19.00 – Концерт класу старшого викладача Світлани Луковської (кафедра концертмейстерства)

24 квітня, неділя, 15.00 – Концерт класу професора Ольги Ковальової (фортепіано)
24 квітня, неділя, 17.00 – Концерт класу старшого викладача Олександри Зайцевої (фортепіано)
24 квітня, неділя, 19.00 – Сольний концерт студента ІV курсу Юрія Салухи (фортепіано). Клас старшого викладача Андрія Васіна

25 квітня, понеділок, 16.00 – Концерт магістрів народного артиста України, професора Сергія Грінченка та заслуженого діяча мистецтв України, професора Анатолія Семешка (баян)
25 квітня, понеділок, 17.00 – Клас заслуженої артистки України, доцента Аліни Козаченко (кафедра концертмейстерства)
25 квітня, понеділок, 19.00 – Звітний концерт кафедри мідних духових та ударних інструментів

26 квітня, вівторок, 17.00 – Концерт магістрів кафедри камерного ансамблю Академії
26 квітня, вівторок, 17.00 – Концерт класу доцента Анжели Фандєєвої (фортепіано)
26 квітня, вівторок, 19.00 – Концерт студентів ІV курсу Костянтина Кишканя та ІІ курсу Степана Желязо (фортепіано). Клас народної артистки України, професора Людмили Марцевич

27 квітня, середа, 15.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Броніслава Щуцького (альт)
27 квітня, середа, 17.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, професора Валерія Посвалюка (труба)
27 квітня, середа, 19.00 – Концерт магістрів кафедри камерного ансамблю Академії

28 квітня, четвер, 16.00 – Концерт магістрів кафедри бандури Академії
28 квітня, четвер, 19.00 – Концерт камерного оркестру народних інструментів «Лик домер» (художній керівник та диригент – заслужений артист України, професор Валерій Івко)

30 квітня, субота, 15.00 – Концерт Студентського оркестру кафедри оперно-симфонічного диригування