Подяка від Генерального директора Yamaha Music Gulf FZE

Подяка від Генерального директора Yamaha Music Gulf FZE

НМАУ ім.П.І.Чайковського
Ректору Володимиру Рожку
Професору Олександру Чуприні

Стипендіальна програма Yamaha Music Gulf 2015-16: труба

Від імені Yamaha Music Gulf та Фундації Yamaha Music я хотів би висловити нашу щиру подяку за Вашу люб’язну співпрацю з нашою Стипендіальною програмою для Труби 2015-2016 та привітати п. Владислава Спиридоненка, професора Олександра Чуприну з отриманням Стипендії Ямаха.
Журі та аудиторія нашого фінального прослуховування, яке відбулось в м.Дубай 14 лютого 2016 року були вражені виступом Владислава – його технічними навичками, музичністю та артистичними даними під час виконання творів. Ми дуже цінуємо високі стандарти музичної освіти Вашого вузу і великі зусилля, спрямованні на зміцнення молодих музичних талантів.
Ямаха завжди брала до уваги важливість сприяння молодим музикантам на їхньому шляху до досконалості. І ми віримо, що Стипендіальна програма дає їм величезні можливості для важливих кроків в їх кар’єрі. Вони представляли себе на міжнародній арені, брали майстер-класи у всесвітньовідомого виконавця п.Фритца Дамроу та стали друзями з іншими учасниками.
У той же час викладачі та професори, які супроводжували своїх студентів мали шанс зустрітися з колегами, обмінятися досвідом та зміцнити свої професіональні зв’язки.
З думкою про це, ми продовжимо Стипендіальну програму Ямаха для різних інструментів та завжди будемо раді участі студентів з Вашого вузу в цій програмі.
Ми дуже цінуємо Ваше люб’язне розуміння і дякуємо за співпрацю.

З повагою
Ясуакі Гуотен
Генеральний директор
Yamaha Music Gulf FZE