Репертуар на травень 2017

3 травня, середа, 17.00 – Концерт класу професора Володимира Качмарчика    (кафедра дерев’яних духових інструментів)

3 травня, середа, 19.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, заслуженого артиста України, доцента Михайла Мимрика (кафедра мідних духових інструментів)

4 травня, четвер, 17.00 –  Концерт класу кандидата мистецтвознавства,  професора Миколи Михайленка (кафедра народних інструментів)

4 травня, четвер, 19.00 – Концерт-іспит асистента-стажиста Ольги Буги. Творчий керівник – заслужена артистка України, професор Людмила Коханська (кафедра бандури)

5 травня, п’ятниця, 18.00 – Концерт класу доцента Олени Сікалової (кафедра концертмейстерства)

6 травня, субота, 19.00 – Концерт фортепіанного дуету Олени Сінчук та Юрія Руцинського (кафедра концертмейстерства)

7 травня, неділя, 15.00 –  Концерт класу старшого викладача Андрія Васіна (кафедра спеціального фортепіано № 2)

7 травня, неділя, 16.30 –  Концерт класу народної артистки України, доцента Тетяни Андрієвської (спеціального фортепіано № 2)

7 травня, неділя, 18.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, доцента Наталії Козіної (кафедра концертмейстерства)

8 травня, понеділок, 16.00 – Концерт-іспит асистента-стажиста Яреми Юшкалюка. Творчий керівник – старший викладач Сергій Неугодніков (кафедра дерев’яних духових інструментів).

10 травня, середа, 19.00 – Концерт класу в.о. доцента Антона Кушніра (кафедра дерев’яних духових інструментів)

11 травня, четвер, 17.00 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, доцента Оксани Ринденко (кафедра спеціального фортепіано №2)

11 травня, четвер, 19.00 – Концерт класу доцента Людмили Юріної (кафедра композиції, інструментовки та музично-інформаційних технологій)

12 травня, п’ятниця, 18.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Ольги Ліфоренко (кафедра спеціального фортепіано №2)

13 травня, субота, 16.00 – Концерт класу старшого викладача Євгена Дашака (кафедра спеціального фортепіано №2)

13 травня, субота, 18.00 – Концерт випускників кафедри камерного ансамблю

14 травня, неділя, 15.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Галини Булибенко (кафедра спеціального фортепіано №1)

14 травня, неділя, 16.30 – Концерт класу кандидата мистецтвознавства, в.о. доцента Аліни Романової (кафедра спеціального фортепіано №1)

14 травня, неділя, 18.00 – Концерт випускників кафедри камерного ансамблю

15 травня, понеділок, 17.00 – Концерт класу в.о. професора Лариси Гришко (кафедра камерного ансамблю)

15 травня, понеділок, 19.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Володимира Турбовського (кафедра дерев’яних духових інструментів)

16 травня, вівторок, 17.00 – Концерт класу заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора Анни Гаврилець (кафедра композиції, інструментовки та музично-інформаційних технологій)

17 травня, середа, 17.00 – Концерт класу заслуженого артиста України, доцента Миколи Кононова (кафедра дерв’яних духових інструментів)

17 травня, середа, 19.00 – Концерт класу заслуженого працівника культури України, професора Наталії Гриднєвої (кафедра спеціального фортепіано №1)

18 травня, четвер, 17. 00 – Звітний концерт кафедри народних інструментів

18 травня, четвер, 19.00 – Концерт класу доцента Наталії Борисенко (кафедра спеціального фортепіано №1)

19 травня, п’ятниця, 18.00 – Цикл концертів «Мистецтво гри з оркестром» (кафедра спеціального фортепіано №2)

20 травня, субота, 18.00 – Концерт класу народної артистки України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, професора Лесі Дичко (кафедра композиції, і інструментовки та музично-інформаційних технологій)

21 травня, неділя, 16.00 – Концерт камерного оркестру «Лік Домер» під орудою заслуженого артиста України, професора Валерія Івка (кафедра народних інструментів)

22 травня, понеділок, 16.00 – Концерт класу кандидата педагогічних наук, доцента Елеонори Ткач (кафедра спеціального фортепіано №2)

23 травня, вівторок, 17.00 – Концерт класу професора Валентини Антонюк (кафедра сольного співу)

25 травня, четвер, 17.00 – Концерт класу в.о. професора Ніни Гречишкіної (кафедра концертмейстерства)

25 травня, четвер, 19.00 – Концерт-іспит асистента-стажиста Яни Самосьєвої. Творчий керівник  – заслужений артист України, в.о. професора Олександр Лисоконь (кафедра спеціального фортепіано №1)

26 травня, п’ятниця, 19.00 – Концерт класу народної артистки України, професора Євгенії Черказової (кафедра баяна та акордеона)

27 травня, субота, 17.00 – Концерт класу доктора мистецтвознавства, професора Володимира Качмарчика (кафедра дерев’яних духових інструментів)

27 травня, субота, 19.00 – Концерт класу народної артистки України професора Людмили Марцевич (кафедра спеціального фортепіано №1)

28 травня, неділя, 15.00 – Концерт «Музичні подорожі»  (кафедра камерного ансамблю)

28 травня, понеділок, 17.00 – Цикл концертів «Мистецтво гри з оркестром»  (кафедра спеціального фортепіано №2)

29 травня, понеділок, 16.00 – Концерт асистентів-стажистів кафедри баяна та акордеона Івана Бикова (творчий керівник – народний артист України, професор Володимир Бесфамільнов), Олександра Тонконога (творчий керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Анатолій Семешко) та Олександра Липчука (творчий керівник – заслужений артист України Петро Фенюк)

30 травня, вівторок, 17.00 – Концерт класу заслуженого працівника культури України, професора Наталії Гриднєвої (кафедра спеціального фортепіано №1)

30 травня, середа, 19.00 – Концерт асистента-стажиста Ірини Лемех. Творчий керівник – кандидат педагогічних наук,  доцент  Елеонора Ткач (кафедра спеціального фортепіано №2)

31 травня, середа, 15.00 – Концерт класу народного артиста України, професора Віктора Здоренка (кафедра оперно-симфонічного диригування)

31 травня, середа, 18.00 – Вечір пам’яті народного артиста України, професора Олега Кудряшова (кафедра дерев’яних духових інструментів)