Науково-аналітична рада Академії приступила до роботи

15 вересня  2017 року відбулось перше у новому навчальному році засідання дорадчого органу Академії з питань науки – Науково-аналітичної ради. Очільник ради – проректор з наукової роботи, доктор мистецтвознавства, професор Олена БЕРЕГОВА привітала членів ради з початком навчального року та побажала творчої наснаги і нових наукових здобутків.

На порядку денному були питання затвердження планів Науково-аналітичної ради та наукової роботи НМАУ ім. П. І. Чайковського на 2017-2018 навчальний рік, обговорення тем дисертаційних досліджень аспірантів, пошукувачів та докторантів різних років навчання. 

Завідувач відділу аспірантури і докторантури, кандидат мистецтвознавства, доцент Ольга ПУТЯТИЦЬКА доповіла про закінчення цьогорічної вступної кампанії до аспірантури та асистентури-стажування і роботу над оновленням освітньо-наукових програм, закцентувала увагу на поточному стані успішності аспірантів та асистентів-стажистів останнього року навчання. Значну увагу членів ради було приділено корекції норм планування часу другої половини навантаження науково-педагогічних працівників Академії.

Анастасія МОЛИБОГА