Академія започатковує Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Про це йшлося на черговому засіданні Науково-аналітичної ради, яке відбулося 17 жовтня 2017 року під головуванням проректора з наукової роботи Академії Олени БЕРЕГОВОЇ. До уваги членів Ради було запропоновано проект Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із музичного мистецтва та культурології, про який доповів голова Студентського наукового товариства Академії, кандидат мистецтвознавства Дмитро ПОЛЯЧОК. Планується, що конкурс проходитиме у три тури, а участь у ньому можуть брати студенти музичних вищих навчальних закладів ІІІ-ІVрівнів акредитації. Крім компетентного професійного журі наукові роботи учасників оцінюватиме альтернативне студентське журі.

Голова СНТ Д.Полячок доповідає про етапи проведення конкурсу

Низка питань порядку денного засідання була пов’язана з роботою відділу аспірантури та докторантури Академії. Про них доповіла начальник цього відділу, кандидат мистецтвознавства, доцент Ольга ПУТЯТИЦЬКА. Було затверджено теми докторських дисертацій та монографій докторантів, які закінчують термін перебування в докторантурі Академії, ухвалено зразки нового 2-річного індивідуального плану асистента-стажиста та індивідуальних планів аспірантів, Положення про педагогічну практику аспірантів Академії тощо.

Учасники засідання у процесі роботи

Члени Ради також рекомендували до друку навчальний посібник «Вокальні мініатюри французьких композиторів у перекладенні для скрипки та фортепіано» (автори – доцент кафедри концертмейстерства Н.Козіна та кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри концертмейстерства О.Щоголєва).