У АКАДЕМІЇ ВІДБУЛИСЯ ВИБОРИ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

  18 жовтня у Малому залі НМАУ ім. П. І. Чайковського відбулися вибори студентської ради та її очільників. Головою ради обрано студента другого курсу оркестрового факультету Богдана Румянцева, його першим заступником – представника історико-теоретичного та композиторського факультету Олексія Гончара, а заступником – студентку оркестрового факультету Катерину Тернову. До складу ради увійшли також представники усіх факультетів Академії: Б. Бурбига, С. Наумик, Д. Кошелева, В. Кісіленко, В. Тодосейчук, Ю. Шерстюк, Р. Хом’як, М. Молодій, О. Давидянц, Т. Бакун, В. Цанько, В. Кравчук, В. Власенко, В. Задорожна.

Завданням студентських рад, згідно закону «Про вищу освіту», є не лише захист прав та інтересів студентів і вирішення питань, пов’язаних із навчанням і побутом, але також і участь в управлінні вищим навчальним закладом. Отже, зі складу студентської ради було обрано трьох членів Вченої ради Академії та делегатів на конференцію трудового колективу, збори якої відбудуться 31 жовтня.

На виборах були присутні дев’яносто п’ять делегатів від студентів зі ста заявлених. Головуючим на зборах було обрано першого проректора НМАУ ім. П. І. Чайковського Анатолія Анатолійовича Бровія, який майстерно та енергійно провів усе засідання.

На початку студентської звітно-виборчої конференції свій звіт представив попередній голова студентської ради Андрій Опанащук, який перелічив основні досягнення за попередній період та запропонував перспективні напрямки роботи для свого наступника. Звіт було схвалено одноголосно.

Також конференція студентського самоврядування затвердила кандидатуру старшого викладача Академії Дмитра Олександровича Полячка на посаду голови Студентського наукового товариства (одноголосно), а його заступником обрано студента четвертого курсу історико-теоретичного факультету Владислава Татарова. Завданням Студентського наукового товариства є підтримка науково-творчих ініціатив студентської та аспірантської молоді, організація конференцій та інших дослідницьких проектів.

Наприкінці ректор НМАУ ім. П. І. Чайковського професор Володимир Іванович Рожок привітав обраних членів органів студентського самоврядування та побажав їм плідної роботи, натхнення і великих творчих звершень задля підтримки та зростання високого авторитету нашого навчального закладу.