Бенедикт Зауер знов диригуватиме в оперній студії НМАУ ім. П.І.Чайковського

Молодий німецький диригент, учасник нещодавнього ІІІ Міжнародного конкурсу диригентів ім. Стефана Турчака Бенедикт Зауер знов виступатиме в Києві. У планах молодого маестро взяти участь у постановці оперної студії Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського  «Євгеній Онєгін» у вересні.

«У квітні цього року Бенедикта Зауера запросили провести в Оперній студії НМАУ виставу Джузеппе Верді «Ріголетто». Всі, хто того вечора потрапив на постановку, були в захваті від молодого талановитого диригента, чиї руки, мов метелики, танцювали над оркестром і створювали неймовірне звучання. Сам Бенедикт також захопився можливістю перейняти досвід у визнаних українських майстрів. Наприклад, зараз він відвідує майстер-класи професора НМАУ ім. П.І. Чайковського, народного артиста України Алліна Власенка», – розповідає проректор з виховної та творчої роботи Леся Олійник. За її словами, наступний візит Бенедикта Зауера в Київ буде восени. «Він мріє диригувати «Євгенія Онєгіна», а оркестр та артисти оперної студії мріють співпрацювати з ним», – підсумувала проректор.

Довідково. Бенедикт Зауер народився у Німеччині 29.01.1989р.  У 2013 р. закінчив консерваторію “Дж. Верді” у Мілані. Як диригент, співпрацював з різними оркестрами та хорами, включаючи “Orchestra Filarmonica Italiana”, “Thüringen Philharmonie”, дитячий хор Болонського театру, оркестр “Sancta Jerusalem” та симфонічний оркестр “Mendelssohn”. Часто диригує в Театрах, зокрема Театр Ельфо Пуччіні у Мілані та Театрі Національ Мілано