«Музичні струмені душі…» Марини Губаренко

22 червня відзначила свій ювілей видатний український учений-музикознавець і педагог, доктор мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, професор, академік НАМУ, засновник і незмінний керівник Київського Вагнерівського товариства Марина Романівна Черкашина-Губаренко. Із цієї нагоди саме в цей день у Малому залі Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського відбувся творчий вечір «Музичні струмені душі…»

Присутні в залі численні колеги, учні, друзі та шанувальники мистецтва почули ліричну музично-поетичну сповідь Марини Романівни про творчу династію Черкашиних-Губаренків. Звучала музика видатного композитора Віталія Губаренка, поезії Марини Губаренко в авторському виконанні, музичні твори їхньої надзвичайно талановитої доньки Ірини Губаренко, а також вокальні композиції Валентина Сильвестрова і Михайла Шуха, яких надихнули вірші Ірини.

Твори прозвучали у чудовій інтерпретації співаків Валерії  Туліс, Любові Хахаліної, Євгена Гунька у фортепіанному супроводі Олени Щоголевої, Ірини Рябчун та Арсена Яковенка. Зворушливо лунали у запису пісні Ірини Губаренко в авторському виконанні. Музичні та поетичні образи виразно супроводжували на екрані фото з сімейного архіву Губаренків.

Як сказала на завершення Марина Романівна, «Музика – це те, що залишається і житиме вічно!»