Рікардо Муті став Почесним Професором Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського

Всесвітньо відомий італійський диригент, багаторічний художній керівник театру «Ла Скала» (1986-2005 рр.) Рікардо Муті став Почесним Професором Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського та отримав найвищу нагороду НМАУ за вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва. Рішення Вченої ради академії про присвоєння звання та нагороду відомому музиканту сьогодні вручив в.о.ректора НМАУ ім. П.І.Чайковського Максим Тимошенко.

Міністр культури України Євген Нищук привітав це рішення Маестро, зазначивши, що це звання є дуже вчасним, адже висока оцінка італійського диригента оркестру, з яким він сьогодні проводив репетицію, є оцінкою НМАУ, яка й підготувала музикантів.

«Національна музична академія з гордістю приймає Рікардо Муті у когорту своїх почесних професорів – видатних особистостей, чий внесок у розвиток всесвітнього музичного мистецтва важко переоцінити. Колектив НМАУ вдячний Маестро за те, що він прийняв це звання, адже це – визнання професіоналізму наших викладачів та студентів», – зазначив Максим Тимошенко.