Концерт, присвячений пам’яті Мусліма Магомаєва до 75-річчя від дня його народження

18 липня 2018 року у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського відбувся концерт, присвячений пам’яті видатного співака, народного артиста Азербайджану і СРСР Мусліма Магомаєва до 75-річчя від дня його народження. Захід відбувся за підтримки Міністерства культури України та Посольства Азербайджанської Республіки в Україні.

Перед початком концерту зі словами про великого митця та про культурні зв’язки між Україною та Азербайджаном виступили Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Азер Худієв, ректор Бакинської музичної академії імені Узеїра Гаджібейлі, народний артист СРСР, відомий у світі піаніст, професор Фархад Бадалбейлі. Нагадаємо, що у 2016 році у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака під час концерту пам’яті національного лідера азербайджанського народу Гейдара Алієва відбулося підписання угоди про співпрацю між Бакинської музичною академією імені Узеїра Гаджібейлі і НМАУ імені П.І. Чайковського.

Почесними гостями заходу пам’яті Мусліма Магомаєва стали також Міністр культури Азербайджанської Республіки Абульфас Гараєв та ціла плеяда видатних діячів культури і мистецтва Азербайджану.

Цього ж дня відбулась зустріч Міністра культури України Євгена Нищука з офіційною делегацією Азербайджанської Республіки та урочиста церемонія відкриття у місті Києві Скверу імені Мусліма Магомаєва, який розміщується на перехресті проспекту В. Чорновола та вул. Січових Стрільців.