Трьох вихованців НМАУ ім. П.І. Чайковського відзначили Премією Київського міського голови

Премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва цьогоріч здобули троє вихованців Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського. А саме:

  • Євген Левкулич– аспірант  року навчання кафедри теорії та історії культури. Науковий керівник – доктор філософських наук, професор Т.К. Гуменюк;
  • Роман Фотуйма – асистент-стажист ІІроку навчання кафедри духових та ударних інструментів. Творчий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент М.Р. Мимрик;
  • Юлія Шерстюк – магістр першого року навчання фортепіанного факультету. Творчий керівник кандидат мистецтвознавства М.Є. Пухлянко.

В.о.голови Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського Максим Тимошенко привітав переможців та їхніх наукових та творчих керівників. «Я пишаюся Академією і закликаю не зупинятися на досягнутому. Такий рівень професіоналізму та відданості своїй справі, який є в стінах НМАУ ім.. П.І.Чайковського – запорука майбутніх звершень», – підкреслив він.

Довідково. За результатами засідання конкурсної комісії було обрано 100 найкращих, молодих талановитих кандидатів. П`ятдесят з них отримали нагороди за наукові досягнення, дев`ятнадцять за творчі і тридцять – за внесок у розвиток молодіжного руху. Нагородження переможців відбулось 22 червня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.