НМАУ ім.. П.І.Чайковського розпочала 106 навчальний рік

У Національній музичній академії ім..П.І.Чайковського відбулися урочистості на честь початку нового навчального року. Вщент заповнений зал й усміхнені обличчя стали візитною карткою заходу.
«106 учбовий рік в Академії розпочався! Ми пишаємося нашими випускниками, нашими викладачами й маємо великі надії на наших студентів», – заявив в.о.ректора НМАУ, заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент Анатолій Бровій.
Присутня на святі Перша заступниця міністра культури України Світлана Фоменко привітала студентів й викладачів від Міністерства й від себе особисто. Вона наголосила, що «наступного року Мінкульт буде зосереджений на питаннях вищої освіти, тож провідний мистецький ВУЗ України нарешті отримає потужну фінансову підтримку для створення гідних умов для навчання». «Робота буде динамічною і НМАУ буде приведена до гарного вигляду і зовні, і зсередини», – пообіцяла Світлана Фоменко.
Анатолій Бровій підтримав «подарункову тему». Він розповів, що піврічні пошуки інвесторів для капітального ремонту їдальні виявилися успішними і запросив всіх перевірити якість роботи, завітавши в оновлене «Студентське кафе» у приміщенні НМАУ. «Там завжди буде здорова їжа за доступними цінами», – продовжив він під бурхливі оплески присутніх.
Говорили на святі й про серйозне – про майбутні вибори ректора.
Світлана Фоменко зазначила: «20 вересня відбудуться вибори ректора і Міністерство культури України гарантує, що вони відбудуться за прозорою процедурою. Тільки ви самі – педагогічний колектив і студентство – обиратимете ректора, на якого заслуговуєте. Наразі виконуючим обов’язки ректора є Анатолій Бровій». Вона також підкреслила, що Міністерство культури зацікавлене в тому, щоб Академія займалася виконанням своїх прямих обов’язків – формувала культуру держави, а не ув’язувалося у політичні змагання, битви за приміщення тощо».
Анатолій Бровій у свою чергу заявив, що гарантує проведення чесних, демократичних і прозорих виборів: «Я гарантую, що жодного тиску не буде, що кожен зареєстрований кандидат матиме рівні права, і що під час виборів буде здійснюватися пряма інтернет-трансляція, щоб унеможливити навіть натяк на фальсифікацію виборів».