3 вересня

Сьогодні, 3 вересня, по закінченню всіх урочистостей, близько 16.00, шість агресивних чоловіків, які брали участь у провокаціях на підтримку колишнього в.о. ректора НМАУ Максима Тимошенка, увірвалися в кабінет ректора, прорвавши охорону будівлі на вході. Підійшовши до в.о.ректора Анатолія Бровія, «тітушки» почали викрикувати образливі питання: «Скільки Ви заплатили за посаду?Чому Ви залишилися на посаді в.о.? Чому Ви спілкуєтеся з колишнім ректором Рожком?».
Анатолій Бровій попросив їх вийти з кабінету, проте жодної відповіді не було. В.о.ректора викликав поліцію і сам почав виходити, провокатори пішли за ним і таким чином «шоу» перемістилося на вулицю. Свідків інциденту вразила очевидна агресія «нападників»: вони намагалися образити всіх представників Академії, котрі намагалися зняти все, що відбувається.
Яскравим інцидентом стала словесна перепалка провокатора з працівниками Академії. Прозвучало питання агресора «Хто вам платить?» і відповідь доцента Академії Л. І. Юмашевої та керівника загального відділу Академії Л.С. Ільченко: «Українська Держава». Після цього була промова провокатора, цитую: «Какая держава?! Нема вже давно тої держави… уже єсть приватна корпорація». Про інцидент в.о.ректора Анатолій Бровій написав заяву в поліцію. Але з огляду на все вищевикладене, він звертається до студентів та працівників НМАУ ім.П.І.Чайковського з проханням бути уважними й готовими до того, що подібне може повторюватися.