Презентація програми ЄС «Еразмус+»

У рамках презентації в НМАУ ім. П.І. Чайковського програми ЄС «Еразмус+» 4 жовтня відбулася зустріч студентів і викладачів з ректором Вищої консерваторії м. Віго (Іспанія) Естебаном Вальверде Корралєсом та директором Національного Еразмус+ офісу в Україні Світланою Шитіковою.

Перед початком зустрічі в.о. ректора НМАУ Анатолій Бровій та Естебан Вальверде Корралєс обмінялися нотами, дисками та книгами.

Еразмус+ – це програма ЄС у сфері освіти, професійної підготовки молоді, яка базується на понад 25-річних досягненнях у цій сфері та охоплює весь європейський простір.

Пілотним проектом програми для НМАУ є надання їй гранту Еразмус+, котрий здобула для неї Вища консерваторія м. Віго. Відтак чотири студенти нашої Академії будуть  навчатись у другому семестрі  в іспанській консерваторії.

Світлана Шитікова провела детальну презентацію можливостей програми Еразмус+, супроводжуючи її демонстрацією слайдів .

Свідченням великої зацікавленості цією програмою Євросоюзу було вщерть заповнене Фойє Малого залу Академії та численні запитання присутніх до гостей.

Перед зустріччю відбувся майстер-клас Естебана Вальверде Корралєса зі студентами кафедри дерев’яних духових інструментів, адже роботу ректора він поєднує з викладацькою та концертною діяльністю як кларнетист.