Представлення новообраного ректора НМАУ ім. П.І. Чайковського

13 листопада 2018 року у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського відбулось офіційне представлення новообраного ректора Міністром культури України Євгеном Нищуком. Уперше в історії Академії ректором став випускник КССМШ імені М.В. Лисенка Максим Тимошенко – син Олега Тимошенка (ректора НМАУ ім. П.І. Чайковського 1983–2004 років), який продовжив справу батька.

Під час урочистостей на сцені були присутні також Герої України, народні артисти України, лауреати Національної премії України імені Тараса Шевченка, академіки, професори Євген Савчук і Мирослав Скорик, ректор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений працівник освіти України, академік, професор Василь Чернець, народні артисти України – відомий оперний співак Анатолій Кочерга та український поет, драматург і сценарист Юрій Рибчинський.

Зал був переповнений студентами, викладачами, представниками колективу Академії, видатними митцями, громадськими діячами, активістами і всіма небайдужими до долі колиски українського музичного мистецтва. У своїй промові новий очільник НМАУ ім. П.І. Чайковського подякував за підтримку і віру в нього, пообіцяв слідувати головним постулатам своєї передвиборчої програми і вирішувати усі гострі та нагальні питання.

У залі панувала піднесена й творча атмосфера. На початку заходу у виконанні Студентського хору та оркестру Оперної студії прозвучали Гімн НМАУ ім. П.І. Чайковського Євгена Станковича та студентський гімн «Gaudeamus». Новому ректору були вручені наказ про призначення на посаду, почесні відзнаки та вітання від гостей, у тому числі від представників Китайської Народної Республіки. На завершення усі присутні заспівали духовний гімн України «Боже великий, єдиний».

Колектив Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського щиро вітає нового ректора Максима Тимошенка і бажає йому сили і творчої наснаги в його нелегкій, але важливій справі!