Учениця Євгенії Мірошниченко продовжує традиції свого педагога

Відбулася зустріч ректора Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського Максима Тимошенка і всесвітньо відомої оперної співачки Ольги Нагорної.

Ольга Нагорна – випускниця НМАУ ім. П.І. Чайковського 1994 року, народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, солістка Національної опери України. Гастролювала у Швейцарії, Німеччині, Данії, Бельгії, Голландії, Португалії, Англії, Шотландії, Італії, Словаччині, Єгипті, Швеції, Азербайджані, на Кіпрі та в інших країнах, презентуючи українське вокальне мистецтво.

Ольга Василівна на сьогодні – єдина з учениць Євгенії Семенівни Мірошниченко, яка викладає в Академії, продовжуючи традиції свого славетного педагога. Саме про збереження і подальший розвиток традицій вони говорили під час зустрічі з ректором. Адже дуже важливо не втратити надбань високопрофесійних вокальних шкіл видатних українських майстрів Євгенії Мірошниченко, Миколи Кондратюка, Єлизавети Чавдар, Костянтина Огнєвого, Зої Христич і багатьох інших.

Заторкнули й тему створення Малої опери – проекту, за реалізацію якого невтомно боролася Євгенія Семенівна, та доля розпорядилася інакше. Зараз будівля, у котрій мав бути театр, перебуває у геть занедбаному стані. І музичній громадськості слід докласти всіх зусиль, щоб Мала опера в Києві все ж запрацювала.

На завершення зустрічі ректор подарував Ользі Нагорній книжку і пам’ятну медаль, випущені до 100-річчя Академії.