Відбулися засідання кафедр Академії: дерев’яних духових інструментів та мідних духових і ударних інструментів

11 грудня ректор Академії Максим Тимошенко був присутній на засіданнях кафедр дерев’яних духових інструментів і мідних духових та ударних інструментів. Він подякував членам кафедр за його підтримку на виборах, розповів про перебіг ремонту двох аудиторій Академії, який відбувається за рахунок меценатів, і наголосив, що скоро класи, котрі були затоплені внаслідок аварії, будуть готові до навчального процесу.

Окрім того, ректор поінформував про плани щодо капітального ремонту будівлі НМАУ ім. П.І. Чайковського, що передбачає оновлення дахового перекриття, добудови мансарди з класами за кошти, які мають надійти від Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Також були розглянуті і питання, що стосуються поточної роботи колективу. Як і на засіданнях інших кафедр, відбулося представлення нових виконувачів обов’язки проректорів з навчальної роботи та з виховної, творчої роботи і міжнародних зв’язків – Віктора Бондарчука та Михайла Мимрика, а також нових деканів факультетів: оркестрового і народних інструментів – Антона Кушніра та Олександра Бензюка.