На концерт пам’яті Василя Сліпака завітали міністр інфраструктури України Володимир Омелян і президент Національної академії мистецтв України Андрій Чебикін

20 грудня, в день народження Героя України, всесвітньовідомого оперного співака Василя Сліпака відбувся вечір його пам’яті у Великому залі НМАУ ім. П.І. Чайковського, який вже другий рік поспіль носить це славетне ім’я.

Академія вже втретє проводить Вечори пам’яті митця. На заході були присутні представники міністерств, дипломатичного корпусу, видатні діячі культури України. Серед почесних гостей був і родич оперного співака, міністр інфраструктури України Володимир Омелян, а також народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, президент і академік Національної академії мистецтв України, ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, професор Андрій Чебикін.

Разом з ректором НМАУ ім. П.І. Чайковського Максимом Тимошенком вони згадали неймовірно талановитого співака, мужнього воїна, захисника України Василя Сліпака і Олега Тимошенка – багаторічного ректора Київської консерваторії, який відкрив шлях до професійної освіти Сліпаку: саме завдяки його високій оцінці і клопотанням, Василь став студентом Львівської консерваторії.