Вітаємо Кирила Карабиця!

26 грудня свій день народження святкує один з найяскравіших представників молодого покоління диригентів України Кирило Карабиць.

Випускник Київської консерваторії, син видатного композитора Івана Карабиця та відомого в Україні музикознавця, професора доктора мистецтвознавства, педагога кафедри історії української музики та музичної фольклористики НМАУ Мар’яни Копиці – Кирило Карабиць гідно продовжує традиції своїх батьків, формуючи позитивний імідж нашої країни та пропагуючи українське мистецтво в світі.

Він співпрацює з багатьма провідними оркестрами Європи, Азії та Північної Америки, зокрема з симфонічними оркестрами Клівленда, Філадельфії, Сан-Франциско, оркестром Франкфуртського Радіо, Лондонським філармонічним оркестром, Симфонічним оркестром ВВС, «Молодою Німецькою Філармонією» та ін.

Нині Кирило Карабиць є головним диригентом Борнмутського симфонічного оркестру (Велика Британія), головним музичним директором і головним диригентом Німецького національного театру та Державної капели у Веймарі, художнім керівником «I, CULTURE Orchestra».

У день народження молодого маестро ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського Максим Тимошенко підписав наказ про призначення Кирила Карабиця радником ректора з культурно-мистецьких питань.

Ректорат, Вчена рада та весь колектив НМАУ ім. П.І. Чайковського щиро вітають Кирила Карабиця з днем народження та бажають подальших творчих звершень в ім’я розквіту української культури!