Засідання Вченої ради Академії

27 грудня 2018 р. напередодні новорічних свят відбулося чергове засідання Вченої ради Академії.

Голова Вченої ради, ректор Академії Максим Олегович Тимошенко тепло привітав ювілярів – завідувача кафедри струнно-смичкових інструментів професора Гаврильця Д.Г. та доцента кафедри загального та спеціалізованого фортепіано Юшко Т.Ю.

Незважаючи на серйозність питань, що вирішувались, на засіданні панувала передсвяткова піднесена атмосфера, особливо після оголошення про матеріальне відзначення всього колективу і студентства.

Одним з головних питань засідання було присвоєння вченого звання доцента кафедри хорового диригування Ткач Ю.С. Після доброзичливого, але принципового обговорення та таємного голосування, пропозиція щодо присвоєння заслуженій артистці України, кандидату мистецтвознавства Ткач Ю.С. вченого звання доцента підтримано одноголосно.

Для забезпечення проведення вступної кампанії НМАУ імені П.І. Чайковського 2019 року Відповідальний секретар Приймальної комісії Безбородько О.А. представив на затвердження пакет необхідних нормативних документів.

Для реалізації державної політики безперервної освіти на засіданні також затверджено пакет нормативних документів, яку підготувала завідувач відділу аспірантури та докторантури Путятицька О.В.

На виконання вимог Закону України «Про вищу освіту» (Розділ 5, ст.16) під керівництвом в.о. проректора Бондарчука В.О. підготовлені та подані на затвердження Вченою радою документи щодо застосування Моніторингової системи якості вищої освіти НМАУ імені П.І.Чайковського.

Також від в.о. проректора Бондарчука В.О. представлені оновлені документи для продовження діяльності Науково-методичної ради Академії у новому складі.

На засіданні схвалено звіт завідувачки  сектору практики Академії Шейко А.О.

У рубриці «термінове» за пропозицією завідувача музичною майстернею Чубукчі О.Є. ректор звернувся до керівників виконавських кафедр з проханням якомога швидше підготувати рішення кафедр для складання замовлень щодо отримання відповідного державного фінансування на придбання інструментів та комплектуючих до них.

На завершення Максим Тимошенко привітав колектив з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.