Передсвятковий концерт ансамблю «АРТЕХАТТА»

27 грудня відбувся Концерт-презентація ансамблю «АРТЕХАТТА» під орудою викладача кафедри скрипки НМАУ Мирослави Которович. Творчість, креативність і професійність є головною метою молодих артистів ансамблю – випускників і студентів Академії.

Ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського Максим Тимошенко у вітальній промові підкреслив важливість збереження мистецьких традицій, які, зокрема несе і втілює пані Мирослава – дочка відомого у всьому світі скрипаля, одного із засновників сучасної української скрипкової школи, завідувача кафедри скрипки та професора Київської консерваторії, фундатора і художнього керівника Державного камерного ансамблю «Київські солісти» Богодара Которовича.

Серед гостей заходу був і Михайло Кулиняк, завдяки старанням якого на початку року на потужному рівні було проведено Всеукраїнський конкурс скрипалів імені Богодара Которовича.

У концерті взяли участь композитор і піаніст Олег Безбородько, студенти Юлія Гончарова та Дар’я Тарасова (клас М. Которович), а також концертмейстер Наталія Строчан.