Укладено нову угоду про співпрацю між двома мистецьким академіями

Сьогодні до ректора Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського Максима Тимошенка завітала його колега – ректор Київської дитячої академії мистецтв Ольга Бенч.

Ольга Григорівна – відомий український музикознавець, хормейстер, дипломат, народна артистка України, доктор філософії, професор. Її творча діяльність завжди була міцно пов’язана з нашою академією: випускниця Львівської консерваторії, вона у 1984–1986 роках навчалася в аспірантурі Київської консерваторії імені П.І. Чайковського, а потім багато років тут викладала на кафедрі хорового диригування. Упродовж 2005–2010 років Ольга Бенч працювала заступником Міністра культури і туризму України, а в 2010–2015 була Генеральним консулом України в Пряшеві (Словацька Республіка). Від 2015 року й донині мисткиня є професором НМАУ ім. П.І. Чайковського та Католицького університету в Ружомбергу (Словаччина).

16 жовтня 2018 року Ольга Бенч приступила до виконання обов’язків ректора Київської дитячої академії мистецтв.

Зустріч новообраних ректорів двох широко відомих в Україні й світі, провідних мистецьких навчальних закладів держави була цікавою і плідною. Її вагомим результатом стало підписання Угоди про співпрацю між НМАУ ім. П.І. Чайковського і Київською дитячою академією мистецтв. Цей документ, беззаперечно, сприятиме подальшому розвитку обох інституцій та й загалом еволюції української культури і мистецької освіти.

На добру згадку про цю подію Максим Тимошенко подарував пані Ользі книгу і пам’ятну медаль, випущені до 100-річчя Національної музичної академії України.