Засідання Вченої ради

Перше засідання Вченої ради після новорічних свят відбулося 16 січня  2019 року.

На початку засідання Голова Вченої ради оголосив хвилину мовчання для віддання шани багаторічному члену Вченої ради професору Ковалю П.А., який пішов з життя наприкінці грудня 2018 року.

Повертаючись до роботи, Максим Тимошенко привітав усіх присутніх з успішним завершенням святкового місяця і запросив до зали трьох викладачів Академії: Антошко М.О., Волосатих О.Ю. і Корольову Т.В., для урочистого вручення атестатів доцентів.

З питання підведення підсумків зимової заліково-екзаменаційної сесії виступив в.о. проректора з навчальної роботи Бондарчук В.О.

З оголошенням кандидатур на отримання академічних стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України та стипендії імені М.С.Грушевського на ІІ семестр 2018/19 н.р., рекомендованих радами факультетів, виступила учений секретар Семенова Н.М.

На завершення засідання М.О.Тимошенко проінформував присутніх про перебіг підготовчих робіт по просуванню питання проведення капітального ремонту Академії. Жвавий інтерес у членів Вченої ради викликала інформація щодо відкриття фінансування і завершення перемовин з КНУБА, який має досвід у справі ремонтних робіт будь-якого рівня і який нещодавно в себе зробив чудовий капітальний ремонт.