300 кларнетів у подарунок українським студентам

Робочий візит делегації НМАУ імені П.І. Чайковського на чолі з ректором Максимом Тимошенком до КНР демонструє надзвичайно успішні результати.

Перебуваючи у провінції Хебей, Максим Тимошенко відвідав фабрику музичних інструментів компанії  Hebei Jinyin Musical Instruments Manufacture Group. Керівництво підприємства, перебуваючи під враженням від професійності команди київської музичної Академії, прийняло рішення подарувати 300 кларнетів для студентів та викладачів України.

Такий успішний результат на теренах міжнародного співробітництва НМАУ є водночас свідченням того, що ректор Академії Максим Тимошенко слугує державним інтересам, популяризуючи у світі українську культуру. В коментарі до цієї події заслужений журналіст України Ігор Чабан зазначив: «Справді супер результативний візит до Китаю. Ректор Академії демонструє державницький підхід. На моїй пам᾽яті такого ще не було ні за радянських часів, ні за теперішніх. Без перебільшення, це є особиста перемога Максима Тимошенка. Він, як і його батько, Олег Тимошенко, вже в історії України».

Зазначимо, що Hebei Jinyin Musical Instruments Manufacture Group є молодою китайською компанією з виробництва музичних інструментів, яка за порівняно короткий час у 20 років спромоглася створити високоякісне високотехнологічне сучасне виробництво і позиціонується другою найбільшою в світі після Yamaha. Зокрема, фабрика у Хебеї, яку відвідала делегація НМАУ, є однією з потужних експортерів (понад 85%) флейт і кларнетів