Вокальна класика у виконанні оперних співаків із Китаю звучала в Малому залі Академії

27 січня у Малому залі Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського відбувся концерт вокальної музики за участю молодих оперних співаків із Китайської Народної Республіки Дінь Жун і Ван Сяньпена. Звучала українська, російська і західноєвропейська класика – романси та арії із популярних опер, а також твори китайських композиторів.

Серед численної публіки у залі були присутні високі гості з КНР: дружина Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні пані Чжан Цзянь, радник Посольства КНР, професор Дінь Цзяньвей, перший секретар Посольства КНР, начальник відділу з питань освіти Ван Дацзюнь, другий секретар відділу з питань освіти Лю Тай.

На початку концерту ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського Максим Тимошенко розповів про свій нещодавній візит до Китаю і перспективи майбутньої співпраці з китайськими вищими мистецькими навчальними закладами, а також привітав пані Чжан Цзянь і вручив учасникам імпрези квіти й подарунки.

Сьогодні, 28 січня, за словами ректора, «провели надзвичайно продуктивну зустріч з Його Високоповажністю» – Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Ду Веєм.

Китайська преса про концерт