Китайські ЗМІ про візит делегації НМАУ ім. П.І. Чайковського

https://mp.weixin.qq.com/s/X5kbp2ySkRN3aJuYZxJS-w

«Вдень 23 січня наш університет провів церемонію підписання Угоди про співпрацю з Національною музичною академією ім. Чайковського. На церемонії виступили Максим Тимошенко, ректор НМАУ, та Ван Цзінву, керівник міста. На церемонії підписання головував міський голова У Сяохуа. Лідери міста Ван Вей і Сун Шиян також брали участь.

У своєму виступі Ван Цзінву висловив щирі вітання обом сторонам щодо підписання угоди про співпрацю. Він сказав, що музика і мистецтво побудували міст дружби між Хеншуй і Києвом, вони також тісно пов’язали коледж Хеншуй і консерваторію імені Чайковського і досягли нової парадигми китайсько-української дружби. Співпраця між двома сторонами відкрила нову главу у співпраці між Хеншуй та всесвітньо відомими університетами, що дасть новий сенс культурній освіті міста.   

У своєму виступі Максим Тимошенко заявив, що підписання Угоди між Хеншуйським університетом та Київською консерваторією є історичним моментом. Можна сподіватися, що обидві сторони співпрацюватимуть над створенням Академії музики та мистецтв світового класу в Хеншуї і це внесе новий внесок у дружбу між двома країнами.

Президент нашого університету Тян Гуан підписав угоду про співпрацю від імені Університету Хеншуй.»

https://mp.weixin.qq.com/s/v21ktEtRyQFBv1XvxqX8zw

«23 січня делегація Національної музичної академії ім. Чайковського, Україна, відвідала нашу школу. Керівник  Школи Хеншуй, президент школи Юй Хуйсуо, віце-президенти Кан Синьцзян і Ван Цзяньон приймали відвідувачів.

В ході візиту ректор Максим Тимошенко та очолювана нам делегація відвідала наше шкільне містечко, побували у  фортепіанній кімнаті, репетиційній залі, музичному залі та інших аудіо і музичних центрах, слухали народну музику у виконанні наших школярів.

Тим часом керівники школи супроводжували гостей, щоб подивитися дивовижну виставу на тему «Мистецтво рук у світ рук». Чудова оркестрова музика “Концерт Д’амор”, тибетський танець “Серце сердець”, народна пісня “Північна Шансі” “Зловити живий дух”, що демонструє шарм китайської народної пісні, народна пісня “Юньнань” “Сяохе Шушуй”, народна пісня “Хебей” “Квітка”, народна музика з унікальними національними особливостями, “Жасмин”, пристрасні і енергійні аеробічні вистави тощо, повністю демонструють юнацький стиль наших учнів, які прагнуть досконалості і прагнуть до прогресу. Ректор Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського в Україні Максим Тимошенко заявив, що завдяки унікальним етнічним виступам він не тільки дізнався про досягнення художньої освіти Хеншуй Ічжунга, але й про чарівність китайської музики. Керівник кафедри оперного співу НМАУ ім. П. І. Чайковського, соліст Української національної опери, Олександр Дяченко, співав українську арію для вчителів і учнів школи. Стійке і потужне виконання! Студенти відчули неповторну красу західної музики. Після виступу ректор Максим Тимошенко та Президент Асоціації подарували один одному подарунки, заявляючи, що продовжуватимуть сприяти культурним обмінам між двома країнами та посилювати їх дружбу. Ця діяльність у сфері культурного обміну сприяла глибокій дискусії та обміну мистецтвом і культурою між двома університетами, а також сприяла розвитку мистецької освіти в нашій школі. Будучи в тісному контакті з західною музичною культурою, наша школа також повністю продемонструвала музичну культуру китайської нації і ще більше прискорила темпи інтернаціоналізації нашої школи.»