Новини від Вченої ради Академії

Сьогодні, 30 січня 2019 року відбулося чергове засідання Вченої ради Академії. Відкрилося воно традиційним привітанням ювілярів. Голова Вченої ради, ректор Академії Максим Тимошенко сказав теплі слова на адресу кожного з іменинників: Вострякова Олександра Андрійовича, Дьячкову Олену Анатоліївну, Заболотного Петра Олександровича, Нагорну Ольгу Василівну, Сікалову Олену Вадимівну. Особлива пошана була віддана професору, народному артисту України Олександру Вострякову, якому вручили орден Академії «За видатні досягнення у розвитку музичного мистецтва».

Під час робочої частини засідання присутні з інтересом заслухали звіт завідувача ПНДЛЕ НМАУ ім. П.І. Чайковського, доцента Ірини Клименко про науково-дослідну роботу лабораторії, який супроводжувався демонстрацією унікальних видань, підготовлених авторським колективом працівників підрозділу.

Розглянуто і затверджено кілька пакетів нормативних документів: перший – для організації і проведення Конференції трудового колективу НМАУ ім. П.І. Чайковського; другий – для забезпечення виконання конкурсних процедур під час заміщення вакантних посад в Академії; третій – для впровадження у НМАУ ім. П.І. Чайковського програми «Еразмус+».

Також рішенням Вченої ради оновлено Положення про Вчену раду НМАУ ім. П.І. Чайковського та схвалено Положення про підготовче відділення у НМАУ ім. П.І. Чайковського, що дозволить відновити його роботу.