Успішній студентці – диплом від ректора

Студентку IV курсу кафедри оперного співу Валентину Плужнікову (клас викладача доктора філософії, в.о. доцента Геннадія Кабки) є з чим привітати. Наприкінці січня 2019 року вона стала лауреатом 5-ї премії одного з престижних конкурсів оперних вокалістів Tenor Vinas, що проходять у Барселоні. І в минулому році Валентина узяла високі нагороди і престижні премії ще в низці європейських конкурсів.

Тож ректор Академії Максим Тимошенко привітав молоду талановиту співачку і вручив їй Диплом НМАУ ім. П.І. Чайковського за видатні успіхи у навчанні та перемоги у престижних міжнародних конкурсах вокалістів, які відбулися в Австрії,Угорщині, Італії та Іспанії .

Максим Олегович зазначив, що це велика честь, коли такі талановиті студенти досягають успіхів у міжнародних творчих змаганнях. Академії такі перемоги – великий плюс, адже це визнання у світі, престиж і слава нашого закладу і нашої держави. Ректор побажав Валентині нових перемог на престижних конкурсах, щоби їй аплодували глядачі різних країн світу, а найдужче – України.

Валентина подякувала ректорові за привітання і за увагу до потреб творчих студентів, яким  в Академії створюють умови та можливості брати участь у конкурсах, підтримують їхні амбітні прагнення. «Пишаюся тим, що є студенткою НМАУ ім. П.І. Чайковського і навчаюся у такого чудового педагога, як Геннадій Кабка. Я готова і надалі своїм талантом прислужитися рідному вишу та нашій Україні», – сказала Валентина.

Бажаємо Валентині нових великих перемог на престижних конкурсах та успішної оперної кар’єри.