Візит делегації НМАУ в Китай набуває дедалі ширшого резонансу

Інформаційний успіх М.О. Тимошенка, якого запрошують розповісти подробиці візиту до Китаю вражає.

Зокрема, ректор дав інтерв’ю «Радіо Культура» в передачі «Ліра: про актуальні події музичного життя України», розповівши слухачам  про серію успішних переговорів, які матимуть реальне продовження на ниві вищої музичної освіти України та Китаю. Ректор зауважив, що планувався звичайний робочий візит, проте перетворився він на справжній тріумф команди Академії. Прийоми на вищому рівні, конструктивні переговори, перспективні угоди, нагороди… Головне – є справжні, іноді сенсаційні результати і реальні прориви у співпраці.

М.О. Тимошенко нагадав, що делегація НМАУ ім. П.І. Чайковського  на тиждень поїхала у Китай налагоджувати зв’язки на ниві культурного співробітництва. Під час відрядження  відвідали Центральну консерваторію музики (м. Пекін), штаб-квартиру Інституту Конфуція (м. Пекін), Міністерство освіти провінції Хебей, Інститут міста Хеншуй, Музичне місто (концертні зали, завод музичних інструментів, музеї), Національний оперний театр міста Тяньцзин, Міністерство освіти Китайської Народної Республіки та ін.

Жвавий інтерес ведучої програми викликало повідомлення Максима Тимошенка про  перспективну і багато в чому новаторську угоду між Університетом міста Хеншуй і НМАУ щодо створення міжнародної Хеншуйської академії музики. «Це буде перша академія на півночі Китаю, ціле музичне місто, і одна з будівель стане  повною копією будівлі київської Академії», зазначив М.О. Тимошенко.

Радіо культура: http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2157169

Інформацію про результати візиту до Китаю поширили також:

Інформаційний сайт «Музика України»  http://www.muz-ua.info/?p=466

Балтика-пресс http://www.balpress.info/?p=3135