Зустріч М.О. Тимошенка з кафедрою камерного ансамблю

Ректор Максим Тимошенко продовжує зустрічатися з колективами кафедр Академії. На кафедрі камерного ансамблю, яку очолює Заслужений діяч мистецтв України, професор А.Т. Гудько, почали з обговорення результатів поїздки делегації НМАУ, очолюваної ректором, до Китаю. Викладачі виявили щиру зацікавленість в участі у майбутніх проектах співробітництва, схвально поставилися до корисних Академії угод і перспективних планів, підтримали М.О. Тимошенка у прагненні нарощувати можливості Академії до прийому і навчання китайських студентів.

Обговорювали також питання можливість присвоювати викладачам звання «Доктор мистецтв», проблеми ремонту приміщень Академії, ремонту та оновлення інструментів тощо.

Теплим словом згадав Максим Олегович Тимошенко про Л.Є. Цвірко, побачивши її портрет. Кафедра глибоко шанує пам’ять про цю талановиту піаністку, вдумливого педагога. Важко переоцінити внесок Людмили Євгенівни у розвій Консерваторії часів її перебування на посаді проректора з творчої роботи (1980-2004), коли заклад очолював незабутній Олег Семенович Тимошенко. А найголовнішою рисою Л.Є. Цвірко була її людяність, вміння знаходити ключик до душі кожного студента і викладача… Колектив кафедри запевнив ректора, що у своїй щоденній роботі сповідує ці принципи – людяності, відкритості і доступності.