Маестро Пласідо Домінго в Академії

Творчий колектив Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського мав честь приймати в гостях неперевершеного Пласідо Домінго. Візит Маестро до консерваторії відбувся за ініціативи студентів, які, щойно дізналися про концерт співака в Києві, звернулися до ректора Максима Тимошенка з побажанням запросити до Академії та поспілкуватися з живою легендою оперної сцени.

Вкотре всі переконалися, що великі світової слави люди часто дуже прості у спілкуванні, легко ідуть на контакт, із задоволенням відгукуються на запрошення. Так сталося і цього разу.  Великий Пласідо Домінго щиро та зацікавлено спілкувався зі студентами, був приємно вражений виступами студентського хору Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського під керівництвом Євгена Савчука, який проспівав «Многая літа» пану Домінго! Зворушений, гість зауважив, що нам усім поталанило, бо ми – музиканти, а мистецтво музики не має кордонів.

Завтра, 13 лютого у столичному палаці «Україна» великий маестро співатиме для українських шанувальників опери, а сьогодні він, занурився в мистецьку  атмосферу Академії і – слухав. Слухав студентів, які щасливі були виступити перед своїм геніальним кумиром. Богдана Півненко та Анна Хмара виконали для нього «Мелодію» геніального Мирослава Скорика.

Ректор Академії Максим Тимошенко щиро поділився враженнями: «Я безмежно щасливий від того, що бачу палаючі захватом очі наших студентів. І вдячний кожному, хто виявив ініціативу запросити одного з кращих і найбільш впливових оперних співаків світу Пласідо Домінго до нашої Академії. Я вдячний команді за організацію теплого та гостинного прийому. Разом ми творимо нову історію консерваторії і тільки разом ідемо вперед стежкою успішного майбутнього нашої alma mater»!

Такі «домашні» теплі, справді дружні відвідини Пласідо Домінго Академії у пресі вже назвали екстраординарною подією у музичному світі мистецької української спільноти. Національна музична Академія стає потужним мистецьким закладом, навколо якого сконцентрована увага всієї України, поважає весь світ.

14 лютого творчий колектив матиме честь вручити Маестро звання почесного професора Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.