Шана загиблим Героям Небесної Сотні…

У День вшанування пам´яті Героїв Небесної Сотні — Ректор Академії Максим Тимошенко разом з родинами загиблих Героїв Майдану вшанували їх подвиг та Світлу пам´ять спільною молитвою та покладанням квітів до місця кривавих подій…

У приміщенні Київської міської адміністрації відбувся Концерт – присвята «Свічка Пам´яті» за участю студентів та викладачів Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Зі словами Шани та скорботи перед присутніми виступив Голос Майдану – Міністр культури України Євген Нищук.

І вже увечері у приміщенні Академії відбувся Концерт-Реквієм за участю студентів, викладачів та випускників Академії. На початку концерту, на прохання родин загиблих Героїв Майдану зі вступним словом до присутніх в залі звернувся Максим Тимошенко. Він зазначив: « Герої, яких ми сьогодні з вами згадуємо, віддали свої життя за те, щоби ми з вами жили. Звичайно, що ніхто ніколи не зрозуміє і не зможе оцінити горе батьків та рідних загиблих, але Світла пам´ять про них повинна жити в серцях кожного з нас… Герої не вмирають, вони живуть доти, доки ми пам´ятаємо про них. І тому, такій перший за 5 минулих років з моменту трагедії Концерт-Реквієм це наше з вами вшанування пам´яті Небесної Сотні»

Максим Тимошенко також передав присутнім слова Шани та скорботи від Міністра культури України Євгена Нищука. Всі присутні вшанували Світлу пам´ять про загиблих Героїв Майдану хвилиною мовчання… Герої не вмирають!