Українська прем’єра опери “Мартінова брехня” Джанкарло Менотті

Творче життя Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського збагачується новими ідеями та музично – театральними постановами.

27 лютого 2019 року у Великому залі ім. Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського за підтримки Міністерства освіти й науки відбулася українська прем’єра камерної опери американського композитора Джанкарло Менотті “Мартінова брехня”. У 105-ту річницю Музичної академії було вперше отримано Грант Президента України для обдарованої молоді, що зробило можливим реалізувати творчій проект режисера – постановника Юлії Журавкової.

Зі вступним словом до присутніх звернувся Ректор Академії Максим Олегович Тимошенко, який зазначив, що прем’єра є визначною мистецькою подією. Символічним є те, що у виставі приймають участь дитячій хор “Пектораль” та студенти НМАУ ім. П.І. Чайковського. Максим Тимошенко передав щирі слова вітання від міністра культури України Євгена Миколайовича Нищука.

Значущою подією стало те, що вперше за все існування Музичної академії український переклад лібретто опери здійснив заступник міністра освіти України Максим Віталійович Стріха, який висловив слова вітання усім присутнім.

З теплим візитом відвідали Академію міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич та перший заступник міністра Павло Кузьмович Хобзей. Лілія Гриневич палко привітала усіх зі сцени та висловила свій захват від чудової постановки. Прем’єрний показ музичної вистави відбувся з шаленим успіхом. Захід зібрав повний зал глядачів, які виразили своє захоплення бурхливими оплесками та оваціями.

http://www.muz-ua.info/?p=648

http://www.secondusa.top/?p=4466

http://narodna.pravda.com.ua/nation/5c79857e217ba/

https://enigma.ua/articles/u_nas_davni_druzi_menotti_i_domingo

https://site.ua/viktor.trygub/18379-nmau-povernulasya-na-zvichniy-ukrayini-svitoviy-riven—maksim-timoshenko/

https://uapress.info/ru/blog/show/9HMMvyTiIsFGXzv

http://h.ua/story/447679/

http://www.secondusa.top/?p=4470

http://www.sxdon.info/?p=3322

http://www.balpress.info/?p=3422

http://www.krme.top/?p=2148

http://www.zkarpat.top/?p=1350

http://www.kyivcity.top/?p=2415

http://www.ungazeta.info/?p=9637

http://www.novasich.top/?p=7435

http://www.surma-ua.info/?p=15661

http://www.museum-ukraine.info/?p=6469