Засідання вченої ради

27 лютого відбулося завершальне засідання Вченої ради, обраної в 2012 році. Голова Вченої ради, ректор академії Максим Олегович Тимошенко щиро подякував усьому складу ради, відзначив роль секретаріату на чолі з ученим секретарем НМАУ імені П.І.Чайковського, доктором філософії, доцентом Семенової Н.М. Окремо наголосив на професійній різноманітній роботі Савченко В.Ю.

За традицією, на початку засідання Максим Олегович Тимошенко привітав з ювілеєм в.о.професора кафедри старовинної музики Шевчук Олену Юріївну.
Основним питанням цього зібрання було присвоєння вчених звань викладачам Академії. З особливим задоволенням усіма присутніми було сприйнято висування кандидатури видатної української співачки Героя України Стеф’юк Марії Юріївни на присвоєння вченого звання професора. Також позитивно проголосовано щодо кандидатури молодих викладачів Академії, яких кафедри рекомендували на присвоєння вченого звання доцента. Новими доцентами за рішенням Вченої ради стали Осока О.В. (кафедра загального та спеціалізованого фортепіано), Пухлянко М.Є. (кафедра спеціального фортепіано №2), Кушнір А.Я. (кафедра дерев’яних духових інструментів).

Серед обов’язкових для розгляду питань Вченої ради на засіданні було заслухано та обговорено «Підсумки фінансової діяльності за 2018 рік та затвердження фінансового плану на 2019 рік НМАУ імені П.І.Чайковського», який представила головний бухгалтер Академії Шевченко Олена Василівна. Під час її виступу слово взяв Тимошенко Максим Олегович, який висловив свою стурбованість проблемою відсутності фінансування оголошеного підвищення заробітної плати науково-педагогічним працівникам.

Як завжди з серйозними ґрунтовними звітами виступили Голова спеціалізованої ради Д 26.005.02 Андрущенко Т.І. та вчений секретар спеціалізованої ради Д 26.005.01 Волосатих О.Ю.