Конференція трудового колективу

Вчора у Малому залі Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського відбулася чергова Конференція трудового колективу. Відкрив конференцію в.о. проректора з навчальної роботи Бондарчук Віктор Олексійович.

До складу президії було обрано ректора НМАУ ім. П.І. Чайковського Максима Олеговича Тимошенка, голову профспілкової організації Грудницьку Тетяну Миколаївну, голову студентської ради Румянцеву Богдану, юриста академії Німенка Вадима Володимировича, проректора з виховної, творчої роботи та міжнародних зв’язків Мимрика Михайла Романовича. Для ведення протоколу конференції було обрано Сніжко Валентину Миколаївну.

Склад лічильної комісії представляли: голова студентської ради Богдана Румянцева, головний бухгалтер Академії Шевченко Олена Василівна, заступник начальника відділу кадрів Усенко Олена Миколаївна. Головою лічильної комісії обрали Шевченко Олену Василівну.

На порядок денний виносилися такі питання:
1. Обрання нового складу Вченої ради НМАУ ім. П.І. Чайковського у зв’язку з закінченням терміну дії у попередньому її скликанні.
2. Обговорення питань щодо діяльності Академії у різних її аспектах.
Після затвердження порядку денного та регламенту роботи конференції відбулося голосування, у ході якого було обрано новий склад Вченої ради згідно з першим пунктом порядку денного конференції.

З доповіддю виступила голова профспілкового комітету Грудницька Тетяна Миколаївна, яка від імені усього трудового колективу Академії висловила занепокоєння ситуацією щодо проблеми додаткового фінансування НМАУ ім. П.І. Чайковського.

Ректор Академії Максим Олегович Тимошенко звернувся у своєму слові до всіх присутніх. Він висловив подяку колишньому складу Вченої ради за сумлінну працю на чолі з Семеновою Наталією Миколаївною і Савченко Вікторією Юріївною, та наголосив, що будуть вжиті усі заходи для вирішення питань, які стосуються фінансування Музичної академії.