Презентація посібника “Лекції з теорії гармонії”

Вчора на кафедрі теорії музики відбулася визначна подія – презентація нового посібника для вищих мистецьких навчальних закладів “Лекції з теорії гармонії”, відповідальним редактором якого є І.М. Коханик. Авторську групу підручника представляють Бондаренко Т.О., Котляревський І. А., Пясковський І.Б., Самохвалов В. Я. та Чижик І.О.

Пропонований навчальний посібник є першою в Україні спробою узагальнення багаторічного досвіду викладання курсу гармонії на історико – теоретичному факультеті НМАУ ім. П.І. Чайковського. Особливим підручник робить те, що матеріали подані у формі лекцій. Привітав кафедру теорії музики й ректор Музичної академії Максим Олегович Тимошенко, який зауважив, що предмет гармонії є невід’ємною складовою освіти кожного музиканта і тому внесок у цю сферу музичної діяльності є визначальним.

Долучилися до презентації й студенти НМАУ ім. П.І. Чайковського, які проявили свої композиторські здібності та проілюстрували свої твори. Справжніми музичними подарунками вечора стали виступи чудових українських композиторів та піаністів: Олега Безбородька, Юрія Кота та Ірини Алексейчук.