Шана першому викладачу

17 березня у Національній Філармонії України відбувся звітний концерт Дитячої музичної школи № 28, у якому брали участь директор музичної школи Сухомлинова Світлана Миколаївна, викладач кафедри загального та спеціалізованого фортепіано НМАУ ім. П.І. Чайковського Пруднікова Олена Іванівна, Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України, хори та музичні ансамблі учнів школи.

Ректор НМАУ ім. П. І. Чайковського, вихованець Дитячої музичної школи № 28 Максим Тимошенко привітав з чудовою подією усіх присутніх та подарував школі Пам’ятну медаль до 100-річчя Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського.

Глибоку повагу і вдячність за самовіддану працю та невичерпну любов до вихованців висловив Максим Олегович своєму першому викладачу по класу фортепіано Прудніковій Людмилі Петрівні – почесному професору НМАУ ім. П.І. Чайковського.

Багато років Людмила Петрівна викладає на кафедрі загального і спеціалізованого фортепіано НМАУ ім. П.І. Чайковського і виховала понад 80 лауреатів міжнародних і всеукраїнських конкурсів.