Ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського зустрівся зі студентами та працівниками гуртожитку

Ситуація з аварійним гуртожитком НМАУ ім. П.І. Чайковського, яка виникла ще восени 2018, викликала широкий резонанс серед студентів, викладачів та небайдужих до стану Академії людей.

Відповідна реакція з боку нового керівника Академії Максима Тимошенка не змусила себе чекати. Задля вирішення болісного питання було покладено чимало зусиль.

Станом на сьогоднішній день 15 з 21 занесених у протокол питань щодо проблем з гуртожитком вирішено. Є позитивна динаміка: відремонтовано за фінансової підтримки спонсорів репеторії, житлові блоки гуртожитку; відбулась заміна труб у підвальному приміщенні і, як результат – постійне постачання гарячої води, що було одним з найважливіших прохань серед мешканців.

Новим завідувачем гуртожитку було призначено Олександра Грудницького. На зустрічі з ректором та його командою студенти мали змогу висловити свої побажання, зауваження та пропозиції.

Максим Тимошенко подякував студентам та робітникам гуртожитку за сприяння у вирішенні важливих питань та зазначив, що він і його команда завжди відкриті до конструктивного діалогу: “Думка студентів є важливою для нас, оскільки тільки за наявністю зворотнього зв’язку ми маємо змогу побачити і зрозуміти, чи у правильному напрямку ми працюємо. І саме завдяки долученню студентів до цього процесу ми можемо впевнено крокувати до позитивних змін. Це тільки початок. Попереду ще величезна робота”.

http://h.ua/story/447826/
https://enigma.ua/articles/ikh-ne-treba-khvaliti-ikh-varto-pidtrimati-pro-komandu-mtimoshenka
http://www.ungazeta.info/?p=9870
https://blogs.korrespondent.net/blog/science/4080389/
https://uapress.info/ru/blog/show/crELc1XxktvzsPL
http://narodna.pravda.com.ua/culture/5c9cbbe4e570b/
http://www.surma-ua.info/?p=16534
http://www.novasich.top/?p=7577
http://www.secondusa.top/?p=4606
http://www.balpress.info/?p=3597
http://www.kyivcity.top/?p=2586