Зустріч делегації з Китайської Народної Республіки

Після низки успішних перемовин ректора НМАУ ім. П.І. Чайковського Максима Тимошенка та його команди у Піднебесній, партнери з Китайської Народної Республіки прилетіли з робочим візитом до Києва. Зі сторони Музичної академії та меценатів була організована тепла зустріч в аеропорту, де біля трапу літака поважних гостей привітали за українською традицією: хлібом-сіллю на вишиваному рушнику.

Вже ввечері члени китайської делегації на чолі з Джао Юнчжаном були запрошені до Національної опери України, де шановних гостей урочисто привітали з головної оперної сцени країни.

Громадський діяч, народний депутат Верховної Ради України Євген Рибчинський та заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха особисто долучилися до вітань з нагоди візиту делегації КНР до України. Особисто привітав гостей з Піднебесної й головний режисер Національної опери України Анатолій Солов’яненко.

Особливою приємністю вечора для китайських гостей стали музичні подарунки у виконанні викладачів НМАУ ім. П.І. Чайковського: дуету у складі народного артиста України Романа Гриньківа та заслуженої артистки України Лариси Дедюх; народного артиста України Олександра Дяченка з вихованцями свого класу (концертмейстер – Наталія Королько); випускниці НМАУ ім. П.І. Чайковського, радника ректора Лі Цинь.

http://www.novasich.top/?p=7639
http://www.ungazeta.info/?p=9971
https://enigma.ua/articles/rektor-maksim-timoshenko-e-kitayskiy-proriv
https://uapress.info/ru/blog/show/GIIReLfw9le1Icb
https://blogs.korrespondent.net/blog/2340/4083506/
http://www.surma-ua.info/?p=16868
http://narodna.pravda.com.ua/culture/5ca8155412749/
http://www.museum-ukraine.info/?p=6695
http://h.ua/story/447854/
http://www.secondusa.top/?p=4665
http://www.balpress.info/?p=3666
http://www.krme.top/?p=2402
http://www.kyivcity.top/?p=2642
http://www.muz-ua.info/?p=870
https://linkodrom.com/links/593987.htm