Делегація Ханчжоуського університету в консерваторії

Сьогодні ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського Максим Тимошенко, проректор з виховної, творчої роботи та міжнародних питань Михайло Мимрик, радник ректора з міжнародних питань Юрій Луценко зустрілися з делегацією Ханчжоуського університету за участю першого серетаря Посольства КНР в Україні Чжан Чжицзюнь. Освітній заклад, який має понад 100 – річну історію свого існування і набув популярності світового рівня, у наш час нараховує понад 22 000 студентів. Серед численних програм навчання університету вагоме місце займає “Школа музики та образотворчого мистецтва”. Університет підтримує партнерські відносини з 30 освітніми закладами з усього світу, в тому числі з університетами США, Англії, Кореї, Японії, Австралії та багатьох інших.

Одним з найвідоміших випускників Ханчжоуського університету є засновник та голова ради директорів компанії Alibaba Group, один з наймогутніших людей у світі за версією Forbes Джек Ма, який надає фінансову підтримку закладу.

Під час прийому було обговорено питання щодо співпраці та осінньої зустрічі з Джеком Ма і представниками Ханчжоуського університету у Китаї.

http://www.ungazeta.info/?p=9990
http://narodna.pravda.com.ua/foreign/5cab9852c7823/
https://uapress.info/ru/blog/show/OFvNrqSXCMzv8PB
https://linkodrom.com/links/594275.htm
http://www.kyivcity.top/?p=2654
https://enigma.ua/articles/nayvplivovishiy