ЄВРОПЕЙСЬКА ВЕСНА В АКАДЕМІЇ

До 105-річчя з заснування НМАУ ім. П.І. Чайковського започатковується новий міжнародний проект “Європейська весна в академії”, який буде проходити щоріч у травні і завершуватиметься святкуванням Дня Європи в Україні. Цього року в рамках проекту відбудеться науково – мистецький фестиваль ПуленкFest, присвячений 120 – річчю видатного французького композитора Франсіса Пуленка.

В рамках ПуленкFest, який відбудеться 17 – 19 травня 2019 року, плануються різноманітні творчі, мистецькі та наукові заходи: міжнародна науково – практична конференція “Франсіс Пуленк і його друзі в сучасному музикознавчому просторі”, святковий симфонічний концерт з творів Ф. Пуленка та М. Равеля у Великій залі ім. Героя України Василя Сліпака та майстер – клас професора Ерве Лякомба – доктора музикознавства, завідувача кафедри музики та музикознавства Universite Rennes 2, автора фундаментальної монографії “Francis Poulenc”.

У День Європи в Україні – 18 травня, спільно з представництвом Дому Dior у Києві, відбудеться вишукане весняне суаре “Poulenc-Dior: таїнство народження Краси”, де прозвучать камерні твори Ф. Пуленка і буде продемонстровано вечірні сукні, банери ескізу та фото сукні Крістіана Діора 1949 року “Francis Poulenc”.