Концерт до 70 – річчя заснування КНР

До 70-річчя проголошення Китайської Народної Республіки у Національній філармонії України відбувся святковий концерт за участю відомого китайського диригента Дзюнцє Донга.

На ювілейному концерті почесний професор НМАУ ім. П.І. Чайковського, генеральний директор та диригент Тяньзінського оперного театру, композитор Дзюнцє Донг диригував Національним академічним оркестром народних інструментів України (художній керівник – народний артист України Віктор Гуцал, диригент – Олег Кунтий). На музичному вечорі пролунали відомі українські та китайські твори у виконанні блискучих солістів – видатного басу сучасності, народного артиста України Анатолія Кочерги, Ігоря Євдокименка, Ксенії Ніколаєвої, Вікторії Мельник, Марини Наймитенко, Анни Твердової, Валентини Андрєєвої та Юлії Ван.

Відкрив концерт вітальним словом ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського Максим Олегович Тимошенко: “Сьогоднішній концерт за участю чудових музикантів з України та Китаю – це велика подія, міст дружби та мистецтва, який споріднює наші держави”.