Музична Академія зустріла делегацію з Китайської Народної Республіки

В рамках офіційного візиту делегації КНР до Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака відбулась урочиста зустріч шановних гостей – голови регіону Хеншуй Шанга Лібінга, голови департаменту освіти міста Хеншуй Чжана Лі та президента Компанії культурного та туристичного розвитку Чжецзян Юнчанледі Ко. лтд. Чжао Юнчжана.

Зустріч супроводжувалася підписанням додаткових домовленостей між сторонами – партнерами та координуванням плану спільних дій щодо розвитку проекту.

За рішенням Вченої ради НМАУ ім. П. І. Чайковського Шангу Лібінгу було присуджено орден “За вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва”, який він отримав з рук ректора Академії Максима Олеговича Тимошенка.
Подарунком від Музичної Академії для дорогих гостей стала вишита бісером картина від артистки Національного президентського оркестру, випускниці НМАУ ім. П.І. Чайковського Оксани Овдейчук.

Яскравим завершенням офіційного прийому став урочистий концерт студентів та викладачів Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.