Європейська Весна в Академії

Святкування Дня Європи в Україні відзначилось відкриттям Першого Міжнародного фестивалю “Європейська Весна в Академії” до 120 – річчя від народження видатного французького композитора і піаніста Франсіса Пуленка.

18 травня тематичний вечір “Пуленк і його епоха: таїнство народження краси” зібрав гостей на прекрасному Весняному суаре, яке було приурочено до презентації Благодійного фонду розвитку Національної музичної академії України ім. П. И. Чайковського.

Відкрив вечір голова опікунської ради Міжнародного фестивалю “Сходи до неба” Олег Дзюбяк, який наголосив на важливості продовження традицій меценатства та зробив перший внесок до благородної справи підтримки фонду консерваторії.

Рішенням Вченої ради Музичної Академії Олег Дзюбяк бул нагороджений орденом “За вагомий внесок у розвиток українського мистецтва”.
Ректор НМАУ ім. П.І. Чайковського Максим Тимошенко висловив щиру вдячність усім присутнім за підтримку та сприяння розвитку благодійного фонду, а також виразив подяку за плідну працю організаторам проекту – Валерії Жарковій, Ганні Різаєвій, Лесі Олійник та Наталії Муромець.
Продовженням вечору став концерт камерної музики, присвячений творчості Франсіса Пуленка, під час якого прозвучали вокальні, інструментальні та хорові твори автора у блискучому виконанні музикантів НМАУ ім. П. І. Чайковського.

http://www.surma-ua.info/?p=18313
http://www.muz-ua.info/?p=1117
http://www.museum-ukraine.info/?p=6950
http://www.secondusa.top/?p=4981
http://www.balpress.info/?p=4040
http://www.kyivcity.top/?p=2970