Ювілейний концерт до 50 – річчя Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

30 травня у Великому Залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського відбувся ювілейний концерт з нагоди 50 – річчя від заснування Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, який ознаменувався яскравою подією – підписанням угоди між обома Академіями.

Керівником проекту став народний артист України Фемій Мустафаєв.

Відкрили концерт ректори обох навчальних закладів Максим Олегович Тимошенко та Василь Гнатович Чернець, які щиро привітали усіх гостей святкового вечора та оголосили про укладену угоду між Академіями щодо співпраці у галузях наукової, навчально – методичної та концертної діяльності.

Максим Тимошенко зазначив: “Я пишаюся тим, що навчався у НАКККіМ та працював під керівництвом великого ректора, друга і вчителя Василя Гнатовича Чернеця. Підписана угода дає прекрасну можливість талановитим студентам виступати на одній із провідних сцен України”.

Василь Чернець натомість зауважив, що укладений договір дає можливість більш плідно працювати колективам, починаючи від обміну студентами до розробки нових творчих проектів. А також додав, що дуже пишається своїм вихованцем – Максимом Тимошенком.

Під час концерту пролунали популярні вокальні академічні та естрадні твори у виконанні викладачів та студентів.

Особливими гостями, які взяли участь у заході, стали: народний артист України, професор НПУ ім. М.П. Драгоманова Олександр Гурець, народний артист України, професор НАКККіМ Іво Бобул та народний артист України, професор НМАУ ім. П.І. Чайковського Олександр Дяченко.

Прекрасний концерт був гаряче сприйнятий глядачами та завершився бурхливими оваціями.

https://nakkkim.edu.ua/novini/1174-velikij-kontsert-do-50-ti-richchya-akademiji