Діалог команди ректора Академії та оновленого складу Вченої ради з колективом

06 червня 2019 року у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака відбулась зустріч ректорату та  Вченої ради Академії з колективом НМАУ ім. П. І. Чайковського.

Вступною доповіддю відкрив зустріч Максим Олегович Тимошенко, який повідомив, що вперше в історії серед мистецьких вузів України  Національна музична академія України імені П.І. Чайковського посіла Перше місце. Ректор Музичної Академії проінформував присутніх про те, що Академія стала членом “Міжнародного альянсу вищих музичних навчальних закладів країн ініціативи “Один пояс, один шлях”. Це найбільше в світі об’єднання музичних вищих навчальних закладів, яке включає в себе 56 консерваторій із 40 країн світу – від Аргентини і Мексики до Китаю і Нідерландів.

Максим Тимошенко прозвітував й про підписану угоду про співробітництво з Університетом Конфуція, розташованому у містах Чуфу (місці народження Конфуція) та Ріжао, та про  підписання новаторської  угоди про літню школу для китайських вокалістів на базі Академії з Університетом імені Конфуція.

Також ректор Академії представив оновлений склад Вченої ради НМАУ iм. П.І. Чайковського.

Далi про новообраний склад Вченої ради доповіла Учений секретар Тетяна Вікторівна Андрущенко. Проректор з навчальної роботи Віктор Олексійович Бондарчук прозвітував про навчальну роботу Академії.

Про наукову роботу Академії проінформувала проректор з наукової роботи Олена Миколаївна Берегова.

Про творчу роботу Академії та міжнародні проекти доповів проректор з виховної, творчої роботи та міжнародних зв’язків Михайло Романович Мимрик.

Щодо результатів фінансування Академії у поточному навчальному році доповіла головний бухгалтер Олена Василівна Шевченко.

Про роботу об’єднаного профспілкового комітету проінформувала голова профспілкового комітету Тетяна Миколаївна Грудницька.

Директор Оперної студії Віктор Михайлович Романуцький доповів про роботу Оперної студії Академії.

Голова студентського парламенту Богдан Олександрович Румянцев прозвітував про вибори у студентський парламент.

З результатами опитування ефективності роботи ректорату, кафедр та підрозділів Академії ознайомив усіх присутніх помічник ректора Олександр Анатолійович Лапушкін.

На завершення зустрічі усі охочі  отримали відповіді на нагальні питання від команди ректора Академії.